Zpět na » Synot liga » Tomáš Dujka posílí Opavu

Synot liga - Tomáš Dujka posílí Opavu

0

Líbilo se

16.07. - Fanoušci SFC Opava se konečně dočkali první posily. Do slezského klubu přichází Tomáš Dujka, který naposledy působil ve Zlíně.

Tento čtyřiadvacetiletý záložník přichází na půlroční hostování. Opava má však opci na jeho následný přestup. Dujka už v Opavě před dvěma lety působil, tenkrát ani on nezabránil sestupu Opavy z první ligy. Ta následně spadla díky finanční situaci až do krajského přeboru.


Tomáš Dujka má v lize odkopáno 44 zápasů, z toho třináct zápasů v Opavě a zbytek ve Zlíně. V minulé sezóně na podzim hostoval v Jihlavě, a po té se vrátil do mateřského Zlína. Tam se ale prosazoval jen těžko, do hry totiž zasáhl jen ve dvou zápasech.


V Opavě se tak Dujka setká se svým bývalým spoluhráčem Otokarem Novákem, který také působil ve Zlíně. Opačnou cestou naopak zamířili Václav Zapletal a Jan Jelínek. Tyto přesuny z nedávné doby jen utvrzují dobré vztahy těchto dvou klubů.


Také Mezlík s Partyšem, kteří v klubu hostovali z Brna se vrátili zpět do svých klubů. Pro opavské fanoušky je však potěšující, že v klubu zatím zůstává Libor Kozák, který na jaře vstřelil i přes svůj dorostenecký věk osm gólů.


Opava odehrála zatím čtyři přípravné zápasy, z toho si připsala dvě vítězství a dvě remízy. Tyto přátelská utkání však sehrála s celky z nižších soutěží.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články