Zpět na » Synot liga » Sparta dokončila přestup Žofčáka

Synot liga - Sparta dokončila přestup Žofčáka

0

Líbilo se

16.07. - Další posilu dnes představil mistr z Letné. Po několika týdnech jednání zakotvil ve Spartě slovenský záložník Igor Žofčák, jenž naposledy působil v Ružomberoku.

Čtyřiadvacetiletý záložník podepsal na Letné tříletou smlouvu, a přestože jej Sparta měla původně získat až v zimě, vše se uspíšilo.

Pro Žofčáka to bude po angažmá v Michalovcích a Ružomberoku teprve třetí fotbalvá štace a po Davidu Limberském, Avdijovi Vršajevičovi, Jiřím Kladrubském, Ondřeji Kúdelovi a Martinu Abrahámovi se stává šestou letní novou tváří v kabině českého mistra.


Ve Spartě s ním trenér Michal Bílek počítá především na oba krajní posty v záloze. "Jedná se o kvalitního krajního záložníka, který má i mezinárodní zkušenosti. Je to hráč, který může Spartě i do budoucna pomoci," prohlásil Bílek. Novic v rudém dresu se ihned přidá k týmu, který je nýní na soustředění v rakouských Korutanech.

Stále se rovněž jedná i o přestupu Michala Kadlece. Levý obránce by mohl mít ze Sparty namířeno do Bundesligy nebo do Ruska, kde jej láká FK Moskva, v němž působí již obránce Roman Hubník. "Chtěl bych spíš do Neměcka, ale ruská liga je kvalitní," říká bek.

Ondřej Hlaváč / fotbalportal.cz / sparta.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články