Zpět na » Synot liga » HFK Olomouc nestačila na Zlín

HFK Olomouc nestačila na Zlín

0

Líbilo se

14.07. - HFK Olomouc sehrála jeden ze svých přípravných zápasů. Tentokrát se olomoučtí fotbalisté utkali s ligovým Zlínem.

V samotném utkání neměl podle očekávání Zlín převahu, hrál se zcela vyrovnaný zápas. Vedoucí gól vstřelil nová akvizice Olomouce - Zdeněk Zmeškal. Tento jednadvacetiletý útočník odehrál jaro v nižší rakouské soutěži a nyní se upsal olomouckému celku na 2,5 roku.


Po té přebral aktivitu Zlín a po chybách holické obrany utkání otočil. Nejprve se trefil ve 40. Ĺ mahaj a v nastaveném čase Zapletal, který tak stanovil konečný výsledek, protože ve druhé půli se už nic podstatného nestalo.

V poločase vystřídal novice Zdeňka Zmeškala další nový hráč Petr Vodák, který na jaře nastupoval za třetiligový Uničov. Stejně jako Zmeškal podepsal kontrakt na 2,5 roku.


Naopak za Holice už nenastoupí brazilec Da Silva, kterému klub zrušil profesionální smlouvu. Podle oficiálních internetových stránek HFK včas nenastoupil do letní přípravy. Z Brazílie chtěl přijet až o týden později, což je hlavní důvod jeho výpovědi. Navíc jeho jarní výkony nebyly ideální.


Zlín – HFK Olomouc 2:1 (2:1)
Góly: 40. Ĺ mahaj, 45. Zapletal - 33. Zmeškal. Rozhodčí: Peřina
Zlín: Baránek (46. Kořínek) – Vidlička (75. Řihák), Kroča, Zbožínek, Pazdera – Vyskočil (46. Zapletal), Zúbek (46. Vrtělka), Opiela (65. Elšík), Konečník – Ĺ mahaj (70. Janča), Bača.
HFK Olomouc: Aleksijevič – Dadák, O. Kalvoda, Zlatohlavý, Josefík (60.Kouřil) – Janeček (60.Mráček), Grim, Ĺ evela (46.Spáčil), Krutý (46.Kazár) – Habai (46.Korčián), Zmeškal (46.Vodák)

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Nejnovější články