Zpět na » Synot liga » Blesk: Berger uvažuje o návratu do reprezentace

Synot liga - Blesk: Berger uvažuje o návratu do reprezentace

0

Líbilo se

14.07. - Třiatřicetiletý středopolař Patrik Berger přemýšlí o návratu do národního týmu, píše dnešní Blesk. Fotbalový internacionál naposledy hrál za reprezentaci před šesti lety.

"Je to téma. A je to velmi blízko," cituje bulvární deník hráčského agenta Pavla Pasku.

O této nečekané myšlence se jako první dozvěděl od hráče Aston Villy jeho dlouholetý kamarád Vladimír Ĺ micer, který se po letech vrátil do české ligy. "Bavili jsme se o tom," přiznal. A dodává: "Je to otevřené. Záleží především na Patrikově zdraví."

Bergera doprovází dlouhá léta zdravotní problémy, a proto se vzdal před šesti lety reprezentačních startů. Vicemistr Evropy z roku 1996 podstoupil mnoho operací kolen.

"Teď je absolutně v pořádku," ujišťuje Paska. Jeho slova dosvědčují to, že Fotbalista roku 1996 a 1999 se po zranění dostal do velmi dobré formy v jarní sezoně. Díky jeho výborným výkonům mu byla poskytnuta nová smlouva v Aston Ville.

Bergerův případný návrat do reprezentace by mohl zlepšit zálohu českého mužstva. "Samozřejmě o něj musí mít trenér zájem," upozornil Paska na fakt, že poslední slovo bude mít Karel Brückner.

Rozšíří si Patrik Berger sbírku 44 startů a 18 gólů v národním týmu?

/ FotbalPortal.cz/Blesk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články