Zpět na » Synot liga » Video podepsání Šmicrovy smlouvy

Synot liga - Video podepsání Šmicrovy smlouvy

0

Líbilo se

12.07. - Jak jistě víte, Vladimír Ĺ micer dnes podepsal před polednem ve Slavii smlouvu. Do české ligy se tak vrací další velká persona české kopané.

Kdo je Vladimír Ĺ micer?

"Zkušený ofenzivní záložník, se Slavií i francouzském Lens získal mistrovský titul. Od roku 1999 hraje v Liverpoolu. Pro reprezentaci je klíčovým hráčem, s národním týmem byl na třech evropských šampionátech. V květnu 2005 vyhrál Ligu mistrů, hned poté z Liverpoolu přestoupil do Bordeuax," píše se o Ĺ microvi na stránkách fotbal.idnes.cz. "Ofenzivní záložník, může nastoupit i v útoku. V poslední době však mívá často zdravotní potíže," pokračuje jeho charakretistika.


"Vracím se do Slavie, do klubu, ze kterého jsem odešel do velkého fotbalu, udělám všechno pro to, abych mu pomohl v důležitých utkáních, které nás čekají. Těším se také na to, že si zahraji na novém stadionu v Edenu,“ řekl novinářům po podpisu smlouvy Vladimír Ĺ micer.

Kvůli zranění naposledy nastoupil v soutěžním zápase sice v listopadu 2005 v baráži o mistrovství světa v zápase s Norskem, přesto se zdá že je nyní již fit a bude moci hrát.

V první lize zatím odehrál 82 zápasů, v nichž vstřelil 26 branek. V reprezentaci, do níž s ním trenér Brückner stále počítá, odehrál 81 zápasů a vstřelil 27 branek.


Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články