Zpět na » Synot liga » Šourek míří do Slavie už teď

Synot liga - Šourek míří do Slavie už teď

0

Líbilo se

13.07. - Obránce Ondřej Ĺ ourek přestoupí do Slavie již v létě, přestože se Slavií dříve podepsal smlouvu až od Nového roku. Dnes se totiž kluby dohodly na odstupném ve výši dvou milionů.

Ĺ ourka si vyhlídl trenér Jarolím na spolu s navrátilcem ze zahraničí Erichem Brabcem na post stopera poté, co do Artmedie Bratislava přestoupil z pražského klubu Radek Dosoudil a Martin Latka s Ante Aračićem figurují stále na marodce. Navíc další stoper Slavie Marek Suchý je s reprezentací do dvaceti let na mistrovství světa v Kanadě a zmešká nejspíše úvod ligy i druhé předkolo Ligy mistrů.

Klub z Vysočiny nejprve požadoval za jednoho ze svých klíčových hráčů odstupné ve výši čtyř milionů, nakonec po sérii jednání slevil na polovinu.

Čtyřiadvacetiletý Ondřej Ĺ ourek zažil v Jihlavě všechny její úspěchy posledních let. Nejprve přispěl před čtyřmi sezonami k postupu mezi nejlepší čtyři kluby v domácím poháru, v následující sezoně vybojovala Jihlava s jeho pomocí premiérovou sezonu v první lize, ve které v sezoně 2005/2006 nastoupil k 24 zápasům.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články