Zpět na » Synot liga » Brankář Slavie Vorel se podrobil operaci

Synot liga - Brankář Slavie Vorel se podrobil operaci

0

Líbilo se

11.07. - Během víkendu se podrobil operaci menisku brankář Slavie Michal Vorel, dnes se přišel podívat za svými spoluhráči, kteří podlehli v přípravném zápase proti Kladnu 0:1.

Zranění si přivodil brankář Slavie na turnaji v Čelákovicích minulý týden, v sobotu šel již pod kudlu. "Za týden mám jít na kontrolu už bez berlí," řekl ČTK Vorel.

Dnes poprvé rehabilitoval jízdou na rotopedu. "Každý den mám jezdit tak dvě, tři hodiny. Po dvou týdnech bych prý měl snést zátěž na 80 až 90 procent. Bude záležet, jak bude koleno reagovat, ale snad bych poté již mohl naskočit do plné přípravy," uvedl brankář.

Jelikož jebrankářská jednička Slavie Vorel zraněna a dvojka Matuš Kozáčik pravděpodobně přestoupí, poohlíží se Slavie po dalším gólmanovi, například sokolovském Josefu Kubáskovi, což pro SlavistickeNoviny.cz potvrdil i trenér Jarolím: "Z naší strany zájem je, oťukávání to není, ale bude záležet, jak to bude s brankáři. Michal Vorel je po operaci, Matúš Kozáčik možná odejde. Je to jedna z variant, ale jsou i jiné."

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články