Zpět na » Synot liga » Bookmakeři: Sparta obhájí mistrovský titul

Synot liga - Bookmakeři: Sparta obhájí mistrovský titul

0

Líbilo se

30.07. - Sázkoví experti se shodují v tom, že na ligový trůn usedne opět pražská Sparta. Co se týče sestupových pozic tam se sázkové kanceláře trochu rozcházejí. Nejvíce skloňovanými jmény na otázku, kdo sestoupí, jsou Kladno s Mostem.

Kdo podle sázkových kanceláří bude dělat Spartě vedené koučem Michalem Bílkem největší problémy? Jeho pražský rival Slavia. Tipsport vypsal kurs 1,65:1 na vítězství Sparty a na Slavii 5:1. Fortuna nabízí na triumf Sparty lepší kurs 1,78:1 a na „Sešívané“ 4,5:1. Dalšími dvěma aspiranty na titul podle většiny sázkových společností jsou tradičně Liberec s Mladou Boleslaví.

Pozornost bude také upřena i do spodních pater prvoligové tabulky. Největším kandidátem na sestup do druhé nejvyšší soutěže je podle sázkových expertů celek z Kladna. Na pád středočeského týmu je v Tipsportu vypsán kurs O druhém sestupujícím není příliš jasno. Fortuna pasuje do této role Most, nejnavštěvovanější kancelář v ČR Tipsport k mosteckým fotbalistům řadí i Zlín. Největší sázkařská společnost v oblasti internetu Bwin tipuje Viktorii Žižkov nebo zlínské fotbalisty. Dále mohou sestoupit také českobudějovický klub nebo nováček Bohemians 1905. Kdo si chce ovšem vsadit, že Sparta dokonce sestoupí, tak může svým dvacetikorunovým vkladem potencionálně vydělat nádherných 14 tisíc Kč.

Fortuna nabízí svým sázkařům i další zajímavé sázky. Příznivci si mohou totiž vsadit, zda daný klub skončí v lize v první čtyřce. Bookmakeři této společnosti věří, že Mladá Boleslav skončí mezi nejlepšími čtyřmi kluby v tabulce, důvěru k tomu přikládají nízkým kursem 1,28:1 a pesimisté, kteří si myslí, že středočeský klub skončí hůře, tak si mohou vsadit za kurs 3:1.

Dále si fanoušci sportovního sázení mohou vsadit ve Fortuně nebo Bwinu na to, kdo ze dvou klubů se nejlépe umístí.

/ fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články