Zpět na » Synot liga » Liberec je asi na prodej

Synot liga - Liberec je asi na prodej

Liberec je asi na prodej © fcslovanlibrerec.cz - Stadion Slovan Liberec - U Nisy

0

Líbilo se

08.11. - Fotbalový Liberec možná v budoucnu změní majitele. Severočeským městem se již delší dobou nesou zvěsti, že majitel klubu Ludvík Karl chce klub prodat.

Hodně tomu napomohly podzimní výsledky Slovanu, který se dlouho topil na dně ligové tabulky. Změna přišla až s novým trenérem Ladislavem Škorpilem. Za jeho působení dokázali Severočeši uhrát ve třech zápasech sedm bodů a dostali se tak konečně ze sestupových míst.


Preciosa již v minulých letech oznámila utahování opasků. To znamenalo například nové smlouvy pro hráče, kteří dostávali plat především podle toho, kolik a jak toho odehrají. Častým jevem se také staly půlrok co půlrok odchody hráčů, kteří mnohdy nebyly adekvátně nahrazeny.


V současné době má Preciosa finanční problémy, které jen dokumentují to, že v jednom ze závodů dostalo výpověď sto lidí.


Konkrétní zájemci o liberecký klub zatím nejsou známy. Fáma deníku Blesk o společnosti Syner s brzy ukázala jako mylná. Syner investuje nemalé částky do libereckého hokeje a je také hodně vlivná na liberecké radnici.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články