Zpět na » Synot liga » Pacanda patří opět Brnu

Synot liga - Pacanda patří opět Brnu

0

Líbilo se

23.07. - Ăštočník Milan Pacanda přestupuje ze Sparty do Brna, kde odehrál již uplynulý ročník. Návrat ztraceného syna byl dnes s pražským klubem dojednán a samotný fotbalista stojí před podpisem tříletého kontraktu.

"O možnostech Milanova návratu do Brna jsme se Spartou jednali již v minulém týdnu. Ve hře bylo hostování nebo přestup. Dnes jsme se dohodli na jeho přestupu a jednání se Spartou, konkrétně s panem Křetínským, bylo velice korektní a konstruktivní," sdělil místopředseda představenstva akciové společnosti 1. FC Brno a majoritní vlastník klubu Roman Pros.

Pacanda přestoupil do Sparty v létě 2004 a strávil na Letné jednu sezonu. Poté ho vedení klubu pustilo na roční hostování do Innsbrucku a minulou sezonu strávil na hostování v Brně.

Důležité kroky k transferu se uskutečnily minulý týden. Sparta Brnu upřesnila, kolik je cena Pacandy za hostování a kolik za přestup. Vedení Brna se rozhodlo pro přestup. Částka za přestup však na přání klubů zveřejněna nebyla.

V nejbližších dnech se vedení s Pacandou dohodne na smlouvě. Kontrakt by měl být podepsán na tři roky.

Ăštočník s klubem již delší dobu trénuje a jeho další působení v moravské metropoli se dalo očekávat. I kouč Uličný s ním počítá a zároveň stále doufá v příchod kvalitního obránce.

Tím jistě nebude Dvorník ze slovenského Ružomberoku. Stopera totiž zastupuje stejně jako Milana Ivanu agent Karol Csontó, s nímž vedení Brna nenašlo společnou řeč.

Ondřej Hlaváč / Michal Sitek, fotbalportal.cz / 1fcbrno.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články