Zpět na » Synot liga » Ivana jde do Slavie

Synot liga - Ivana jde do Slavie

0

Líbilo se

24.07. - Milan Ivana se konečně dočkal přestupu ze Slovácka. Není to však jeho vytoužený přestup do zahraničí, ale do pražské Slavie.

Případ Ivany se už táhne velmi dlouho, již v průběhu minulé sezóny si hráč sháněl zahraniční angažmá, ale ani jednou nebyl úspěšný. Protože si vše zařizoval v průběhu sezóny, nestihl za svého bývalého zaměstnavatele odehrát všechny zápasy.


Třiadvacetiletý hráč postupně neuspěl v s Curychu, Aalborgu, norským Stavangeru a uMönchengladbachu.


Slavia se Slováckem dohodla teprve v pondělí pozdě večer. Ivana přijde do Slavie nejprve na ročním hostování. Slavia však bude mít na hráče ještě opci. Vše tedy teď záleží na postoji Milana Ivany a jeho postoji k angažmá ve Slavii. Bývalý nejlepší ligový střelec by se tak mohl už dnes zapojit do odpoledního tréninku. Podle hráčova manažera Karola Czontó není v současné době žádná nabídky do zahraničí, a tak by Slavie byla pro něj nejlepší volbou.

Slavia se v této sezóně před kvalifikací Ligy Mistrů mohutně posiluje. Do Slavie už postupně přišli: Ĺ micer, Ĺ enkeřík, Brabec, Volešák, Tavares, Belaid , Dřížďal, Ĺ ourek a Gecov. Ivana je tak dalším velkým jménem v přestupové hře Slavie. Karel Jarolím tak má v současné době velmi široký a kvalitní kádr. Bude mít určitě příjemnou starost vybrat sestavu z mnoha kvalitních hráčů.

Milana Ivana se stal v sezóně 2005/2006 s 11 góly nejlepším střelcem ligy. Ve Slovácku působí od roku 2004 a za tuto dobu odehrál za klub z Uherského Hradiště 94 zápasů a vstřelil 22 gólů. Postupně se vypracoval i přes svůj mladý věk v oporu mužstva.


Minulá sezóna nebyla podle jeho přestav. Už na podzim si hledal nové angažmá a v mnoha klubech byl na testech. To ovlivnilo jeho výkonnost ve Slovácku, za které odehrál 25 zápasů a vstřelil čtyři góly.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články