Zpět na » Synot liga » Slavia zbrojí na předkolo Ligy mistrů

Synot liga - Slavia zbrojí na předkolo Ligy mistrů

0

Líbilo se

24.07. - Ve středu o půlnoci je uzívěrka soupisek pro druhé předkolo Ligy mistrů a ve Slavii se děje věc v poslední době málo vídaná. Kádr je přeplněn kvalitními fotbalisty, na české poměry rozhodně nadprůměrně kvalitními.

A to značnou dobu před uzávěrkou přestupů v české lize! Přitom není tomu tak dávno co Slavia "honila" posily i pár hodin před koncem přestupového období, jako před třemi lety Martina Zbončáka a Stanislava Vlčka z Dynama Moskva.

Nyní však ze základní sestavy odešel pouze jeden hráč. Sice byl kapitánem týmu, ale i tak je Lukáš Jarolím nahraditelný. O jeho post se poperou Tunisan Belaid, sparťanský odchovanec Ladislav Volešák a také navrátilec z ciziny Vladimír Ĺ micer. Druhým výrazným odchodem je přestup odchovance sešívaných Tomáše Hrdličky do Mladé Boleslavy, na druhou stranu Hrdlička nepatřil do základní osy týmu jako Jarolím, nahradit v sestavě ho mohou odchovanci Slavie Marek Suchý, Marcel Gecov a Michal Ĺ vec, nahradit ho může i posila z Francie Tavares.

Slavii se podařilo udržet v týmu nejlepšího kanonýra sešívaných Stanislava Vlčka, což je pro tým velmi důležité. K němu do útoku přibyli dva významní konkurenté - navrátilec z ciziny Zdeněk Ĺ enkeřík a předloňský král ligových střelců Milan Ivana.

Obranné řady vyztužil trenér Jarolím trojicí obránců Jan Ĺ ourek, Dřížďal a Erich Brabec, v jednání je stále příchod pardubického Lukáše Kopřivy. Klub naopak opustil z obranné řady pouze Radek Dosoudil.

Na odchodu jsou brankář Mátuš Kozáčik a záložník Dušan Ĺ vento, nahradit by je mohla Slavie z vlastních zdrojů. Přestopro novou szeonu přichází z Mostu zkušený gólman Martin Vaniak, zcela vyloučen ještě není ani příchod Martina Filla z Plzně.

Příchody: Ĺ micer, Ĺ enkeřík, Brabec, Volešák, Tavares, Belaid (H), Dřížďal, Ĺ ourek, Vaniak, Ivana (H)

Odchody: Jarolím, Hrdlička, Reiter (NH), J.Vorel (NH), Urbánek (NH), Dosoudil, Vácha (H), Dočkal (H), Kratochvíl, Kozáčik (?), Ĺ vento (?)

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články