Zpět na » Synot liga » Zápisníček Martina Vozábala, 1. díl

Zápisníček Martina Vozábala, 1. díl

0

Líbilo se

08.08. - Ăšvodní kolo české Gambrinus ligy pro FotbalPortal okomentoval z přímých aktérů budějovický středopolař Martin Vozábal. Zkušená opora Jihočechů se v neděli radovala z výhry nad Olomoucí. Martin Vozábal ve vítězném utkání dokonce zpečetil výsledek na 2:0.

"Předem bych chtěl poděkovat, že se můžu vyjádřit k prvnímu kolu Gambrinus ligy prostřednictvím serveru Fotbalportal.cz

Určitě jsem moc rád, asi jako všichni, že Gambrinus liga odstartovala. Hned na úvod svedl los dohromady zajímavé dvojce, a myslím, že i zájem diváků ukázal, že se lidé těšili. U nás v Českých Budějovicích jsme byli obrovsky potěšeni návštěvou a hlavně atmosférou na stadionu, která byla opravdu výborná. Doufáme, že pokud budeme podávat dobré výkony, tak bude návštěvnost stoupat. Výborné atmosféře na stadionu pomohlo zřejmě naše brzké vedení, ale stejně tak musím tentokráte našim fanouškům jen a jen poděkovat. Utkání jsme hlavně v prvním poločase měli pod kontrolou a i následně ve druhém poločase jsme celkem průběh kontrolovali. Máme první tři body, což je samozřejmě potěšující, ale pořád se jedná o start ligy, o první kolo, takže víme, že je před námi hodně práce a dlouhá soutěž. Osobně jsem samozřejmě rád, že jsem přispěl gólem, ale na hřiště jsme šli jako tým, a kdo vstřelí branku neřešíme.

Určitě jako druhý nejdůležitější výsledek, o který jsem se zajímal, bylo utkání v Mostě. Sám jsem byl osobně zvědavý, jak odstartuje „nový“ Most. Podle průběhu je zřejmě remíza pro Plzeň potěšující a pro SIAD zklamáním, podle internetového sestřihu z oficiálních stránek SIADu Most, který jsem viděl je zřejmé, že SIAD měl dost nebezpečných situací a hlavně možností utkání rozhodnout ve svůj prospěch. Určitě Severočeši nebudou tak špatní, jak předvídá mnoho fanoušků.

Velmi silné letos budou týmy Baníku a Teplic. Oba považuji letos za pohárové adepty, mají výborně poskládané týmy, zázemí, nádherné stadiony s velkým množstvím fanoušků. Jak jsem řekl, při troše potřebného štěstí budou letos vysoko."

/ Lukáš Vojtěch, s přispěním Martina Vozábala

Nejnovější články