Zpět na » Synot liga » Damková si v prvním kole vedla suverénně

Damková si v prvním kole vedla suverénně

0

Líbilo se

07.08. - Dagmar Damková rázně vkročila do úvodu sezóny 2007/2008. Byl jí svěřen zápas 2. ligy Ăšstí nad Labem – Třinec. Tento zápas zvládla bez problémů a dostala tak osmičku.

Stejně jako Damková byli hodnoceni ještě Tomáš Adámek a Michal Paták. Tedy ten samý Michal Paták, co odřídil minulou sezónu hodně diskutovaný duel Příbram – Zlín. V tomto duelu podle komise rozhodčích nařídil nesprávně pro domácí penaltu a co je horší, jeho trend byl tendenční. Paták ale přesto v druhé lize dostal důvěru hned v prvním kole a tentokrát si vedl o poznání lépe.


Svou premiéru jako asistentka rozhodčího si odbyla také Jana Adámková - druhá žena mezi rozhodčími na listině pro první a druhou ligu. Byla delegována hned na úvodní utkání 2. ligy Jihlava – HFK Olomouc. Zápas zvládla s přehledem a výsledkem toho je nejvyšší možné hodnocení pro asistenta rozhodčího tedy pětka.


Naopak první kolo se nepovedlo Karlovi Hrubešovi. Ten nenařídil pro hosty penaltu po faulu na Vajdu, na to poukázal i fulnecký trenér Václav Daněk. Známka se mu tedy automaticky snížila na "uspokojivý" výkon tedy pětku.

Hodnocení rozhodčích 1. kolo:
Damková – 8 – Ăšstí nad Labem - Třinec
Paták – 8 – Jihlava – HFK Olomouc
Mikel – 6 – Vítkovice - Čáslav
Adámek – 8 – Hradec Králové – Sparta Krč
Hrubeš – 5 – Příbram - Fulnek
Možíš – 7 – Hlučín – Bohemians 1905
Drábek – 7 – Slovácko - Sokolov
Adam – 7 – Dukla Praha - Opava

Delegátská stupnice známek: 10 - excelentní, výjimečný výkon, 9 - výborný, 8 - velmi dobrý, 7 - dobrý, 6 - průměrný, 5 - uspokojivý, 4 - neuspokojivý, 3 - špatný, 2 - velmi špatný, 1 - mimořádně špatný

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Nejnovější články