Zpět na » Synot liga » Fulnek - další kandidát na postup?

Synot liga - Fulnek - další kandidát na postup?

0

Líbilo se

06.08. - Vskutku hodně odvážně zněly slova předsedy představenstva Fulneku Romana Mročka, že chce, aby tým postoupil. Na nováčka to jsou hodně smělé cíle, ale hned první kolo ukázalo, že se musí s Fulnekem počítat.

Předseda klubu již před sezónou prohlásil, že chce postoupit, co nejdříve. V jeho odvážných slovech znělo, že druhá liga je za trest, protože stojí hodně peněz a celkem nic z ní není. Jeho slova možná u některých vyvolala úsměv, ale Fulnek v úvodním zápase druhé ligy remizoval v Příbrami 1:1, a rázně tak naznačil, že se s ním musí počítat. Výkony však musí potvrdit i v dalších zápasech.


O tom, že nováček může postoupit hned svou první sezónu ukázali minulou sezónu Bohemians 1905, kteří dokázali postoupit především díky famóznímu jaru. Ukázali tak, že to rozhodně není nic nereálného.


Roman Mroček chtěl vstoupit do fotbalu i v nedaleké Opavě, ale jeho plány ztroskotaly na někdejší tíživé situaci opavského klubu a především velkým dluhům. Nyní své cíle realizuje o třicet kilometrů dále.


V týmu má zkušené hráče s ligovými zkušenostmi. Nejznámější z nich je asi Radek Slončík, který svá nejlepší léta prožil v nedaleké Ostrava. Dále je pak nutno uvést ještě třeba Michala Kováře, který působil v Olomouci ale třeba i v Německu nebo exzlínského Josefa Lukaštíka.


Fulnek je ve druhé lize nováčkem, ale druhou ligu si již stadion ve Fulneku vyzkoušel minulou sezónu, kdy na jeho stadionu hrály Jakubčovice. Ne jejich zápasy si však mnoho lidí cestu nenašlo. V průměru tam na zápasy 575 lidí, což je čtvrtý nejhorší výsledek druhé ligy. Je však nutno říci, že tentokrát zde bude hrát skutečně domácí klub. Domácí premiéru odehraje Fulnek v sobotu od 17:00 s Vítkovicemi.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články