Zpět na » Synot liga » Most - Plzeň: Hodnocení trenérů

Synot liga - Most - Plzeň: Hodnocení trenérů

0

Líbilo se

05.08. - Na pozápasové tiskové konferenci vládlo sice uvolněné napětí, s jedním bodem však rozhodně byli spokojenější hosté z Plzně, kteří v průběhu zápasu dotahovali jednobrankové manko.

"Pro nás to bylo podle očekávání těžké utkání, protože jsem byl přesvědčen že Most bude mít tadytu sezonu agresivnější, rychlejší a dalo by se možná říct i lepší mužstvo než tomu tak bylo v minulé sezoně. Což se potvrdilo," začal pozápasové hodnoceí trenér hostí Stanislav Levý a pokračoval: "V první půli jsme nebyli bohužel aktivní, ztráceli jsme jednoduchý balony a po zásluze jsme šli do stavu 0:1. A tím že nás poté ještě podržel Michal Daněk, měli jsme jinak jednu dvě akce, tak bylo jasné že takhle ta druhá půle nemůže pokračovat."

"Druhou půli si myslím že jsme se zvedli a Most přehrávali, vytvořili jsme si tři nebo čtyři gólové šance. Ale na základě první půle je remíza zasloužená pro oba dva kluby," skončil Levý.

"Souhlasím s trenérem Levým, že první poločas se nám vyvedl lépe než druhý poločas. Ale říkám, to vedení se mi zdálo že nás trochu uspokojilo a nástup do druhé půle nebyl podle našich představ," navázal trenér Mostu Robert Žák. "Ztráceli jsme hodně balónů, kombinace vázla a dostávali jsme se málo k ohrožení plzeňské branky. Plzeň daleko lépe využívala brejkové situace. Samozřejmě nás mrzelo to vyrovnání, ale myslím že nás to do příště nakopne," pokračoval Žák, "hra se potom trochu zlepšila a myslím, že nám trochu uškodilo že odešel Patrick Oboya, i když se Venca Ĺ típek snažil. Takže si myslím, že 1:1 odpovídá."

Patrick Oboya, keňský reprezentant ve službách Mostu, střídal podle Žáka kvůli svalovému zranění.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články