Zpět na » Synot liga » Brankář Zlámal ze Sparty do Liberce

Synot liga - Brankář Zlámal ze Sparty do Liberce

0

Líbilo se

03.08. - Pražská Sparta nečekaně posílá talentovaného brankáře Zdeňka Zlámala do libereckého Slovanu. Se severočeským klubem reprezentant do 21 let podepsal tříletý kontrakt a již dnes pod Ještědem absolvoval první trénink.

Jak se Zlámalovi zamlouvá přestup do Liberce? "Liberec je jeden z nejkvalitnějších klubů a cítím šanci, že bych se mohl časem dostat do brány. Navíc jedny námluvy s Libercem už jsem před několika měsíci absolvoval. Mluvil jsem už s trenérem Zachem, ale je to všechno moc rychlé," povídá Zdeněk pro klubové stránky Sparty.

"Jednání se Spartou bylo korektní a rychlé. Zdeněk Zlámal zvýší konkurenci v našem brankářském týmu, do konce přestupního termínu ale snížíme počet brankářů na tři," řekl na dnešní předsezónní tiskové konferenci sportovní ředitel Slovanu Liberec Josef Jinoch.

Kouč Libereckých Michal Zach se Zdeňkem Zlámalem v současné době nepočítá na post brankářské jedničky. "Sezónu zahájí jako první brankář Zbyněk Hauzr, na tom se nic nemění," sdělil trenér Michal Zach. "Nicméně jsem rád, že se podařilo Zlámalův přestup uskutečnit ještě před startem ligy," doplnil Zach.

Na tiskové konferenci zastupoval hráče kapitán Tomáš Janů, který pronesl: "Ta letošní příprava byla určitě náročnější než ta loňská. Tréninky byly opravdu tvrdé. Jsem, ale přesvědčen, že jsme dobře připraveni. Naše cíle se nemění, chceme se prát o čelo tabulky a příští rok pod Ještěd vrátit evropské poháry. Atmosféra v kabině je dobrá, noví hráči zapadli skvěle."

/ FotbalPortal.cz/fcslovanliberec.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články