Zpět na » Synot liga » Zápisníček Martina Vozábala

Zápisníček Martina Vozábala

Zápisníček Martina Vozábala © skcb.cz - Martin Vozábal

0

Líbilo se

05.11. - V zápase Českých Budějovic měl záložník Martin Vozábal velký podíl na třetí brance Jihočechů, kteří nakonec porazili jednoho z aspirantů na mistrovský titul Baník Ostravu 3:0.

Pro nás tohle kolo přineslo velkou radost. Výhra nad Baníkem pro nás znamená důležité 3 body. Povedl se nám začátek utkání, po vstřelených gólech se hraje každému týmu lépe.


Slavia nechala odpočívat řadu pro ni důležitých hráčů, ovšem i přesto zaslouženě vyhrála v magnetu kola.

Žížkov v neděli dopoledne bodoval proti Sigmě Olomouc. Pro Žižkov to také byli velice důležité body do tabulky.

Brno vyhrálo na Bohemians a splnilo plán, který připravilo vedení Brna pro hráče na minulý týden. Ovšem v prvním poločase měla Bohemka dvě velké šance, bohužel nakonec právě neproměnění těchto šancí klokany zlomilo a draze se nevyplatilo.

Kladno doma prohrálo s Viktorií Plzeň, což je asi pro domácí velké zklamaní a nečekaná ztráta. Následující kolo budou mít šanci vše napravit ve Zlíně, ovšem ten překvapil tentokráte asi nejen mě. Mladá Boleslav mělo evidentně kopec smůly, naopak Zlín velké štěstí, ale na to se historie ptát nebude, a cenné body si připisují Hoftychovi chlapci.

Liberec vyhrál derby severu v Jablonci, a postupně se posunuje do míst kam patří v posledních letech, tj. do horních pater ligové tabulky.

Taktéž Sparta začíná nabírat na obrátkách. Výhra v Mostě, k tomu pět gólů a další velké šance zahozené, to je toho důkazem. Příště Sparta přivítá Bohemians a pokud bude podle předpokladu bodovat, její sebevědomí opět vzroste a posledních podzimních kol.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články