Zpět na » Synot liga » Zápisníček Ladislava Volešáka, 11.kolo

Zápisníček Ladislava Volešáka, 11.kolo

Zápisníček Ladislava Volešáka, 11.kolo © -

0

Líbilo se

02.11. - V jedenáctém kole hrála Slavie v Liberci, se kterým remizovala 1:1 přestože hrála více jak hodinu v deseti. Ladislav Volešák tentokrát celé utkání sledoval pouze z lavičky.

V jedenáctém kole to vypadalo, že by naši konkurenti mohli zase zaváhat. Teplice i sparta prohrávaly 0:1, ale zlepšenýma výkony ve druhé půli vyhrály zaslouženě.

Proto jsme věděli předem, že musíme v Liberci bodovat a veřili jsme si i na výhru.

Zápas jsme nezačali jsme moc dobře, protože Liberec měl za deset minut jednu tutovku a dvě takové nebezpečné situace. Pak přišla sedmadvacátá minuta a vyloučení Mateje po druhé žluté kartě, ale nás to paradoxně nakoplo tak, že jsme hráli o hodně líp než v předtím v jedenácti lidech. Vzápětí přišla standartka skvěle zahraná Kalim a první ligový gól Ferryho.

O poločase jsme si říkali, že to musíme dohrát obětavě a pokud neinkasujeme, tak že vyhrajeme. Ale to se nestalo, protože jsme dostali branku z trestného kopu a nakonec jsme za ten bodík byli rádi.

Nyní se už těšíme na další kolo, protože hrajeme s Teplicemi a pro nás je to zápas podzimu. Chceme ho za každou cenu zvládnout a vyhrát. Takže věřím, že nás přijdou podpořit naši fantastičtí fanoušci. Přijďte nám pomoct! Dííky moc!

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články