Zpět na » Synot liga » Pudila zadržela policie

Synot liga - Pudila zadržela policie

0

Líbilo se

23.08. - Daniel Pudil má v těchto dnech problémů více než dost. V posledním ligovém zápase v Ostravě byl zbytečně vyloučen a dnes v noci byl zadržen Policií České republiky.

Policistům se musel zpovídat kvůli řízení pod vlivem alkoholu. Kvůli tomu nestihl dopolední trénink. FC Slovan Liberec na své webové stránce ústy svého sportovního manažera Josefa Jinocha uvedl, že tento přestupek bude řešit představenstvo klubu až bude mít všechny informace. Do té doby se nebude severočeský klub k celé záležitosti vyjadřovat.


Pro jednadvacetiletého záložníka to není první problém s alkoholem. Po úspěšné baráži „21“ v Bosně byl on a jeho někteří jeho spoluhráči (mimo jiné také hráči Liberce: Frejlach, Blažek, nově Zlámal, tehdejší hráč Slovanu Holenda a Sparťan Kolář) podezřelí, že poničili hotelové vybavení, když byli pod vlivem alkoholu. Ĺ kody byly tenkrát vyčísleny na 107 000 Kč.


Pudil byl v únoru tohoto roku ve svých jednadvaceti letech poprvé nominován do reprezentace na přátelské utkání v Belgii, tam si zahrál poločas. Češi v tomto zápase vyhráli 2:0 a Pudil rozhodně nepodal špatný výkon. Zhruba od té doby jsou jeho výkony v Liberci značně nevyrovnané a mají spíše klesající tendenci.


Na červnovém Mistrovství Evropy hráčů do 21 let měl jako jediný zkušenosti se seniorskou reprezentační a měl být oporou týmu. Tam odehrál dva zápasy a on ani tým neuspěl.


Ve třetím kole šlápl před asistentem rozhodčího na Otepku, za což viděl červenou kartu. Za to může čekat od disciplinární komise třízápasový distanc.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články