Zpět na » Synot liga » Slovácko si veze z Prahy jen bod

Synot liga - Slovácko si veze z Prahy jen bod

0

Líbilo se

26.08. - Slovácko nedokázalo na Strahově potvrdit roli favorita a porazit Spartu Krč a veze si pouze 1 bod za remízu 1:1.

Sparta Krč - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)

Kdo čekal v první půli nápor Slovácka a jednu šanci za druhou, jak možná mohlo napovídat postavení v tabulce, byl asi zklamán.
Domácí Krč velmi dobře napadala rozehrávku hostů a ti se dlouho nemohli prosadit. Vyjímkou byl začátek a konec poločasu, kdy se hráčům Slovácka dařilo pronikat po stranách a centrovat do pokutového území.
Tam ale míče sbíral pozorný golman domácích nebo pevná Krčská obrana.

První větší příležitost si vytvořili domácí, když se do pokutového území probíjel Dubský, míč mu ale sebral křižující Ineman. Podobně zneškodnil akci hostí golman Ĺ venger, který včas vystartoval na centr Eismanna a sebral míč z hlavy nabíhajícímu Činčalovi.
Domácí se snažili útočit po zemi spíše středem pole, přihrávky ale pozorně sbírali obránci Slovácka. Podobně se ale (ne)vedlo soupeři, když se postupně zkoušeli prosazovat kombinací, ta ale končila předčasně po chybách v rozehrávce nebo díky domácím zadákům.

Ve 29. minutě zápasu se po akci domácích dostal odražený míč k Poláčkovi, jehož střela už zapadala pod břevno Markovy branky, za hostujícího golmana ale zaskočil na brankové čáře Kaspřák, který odvrátil na roh.
Tutovku si vytvořili i hosté, když se po samostatné akci dostal ke střele Chmelíček, překonal brankáře domácích, ale míč se jen odrazil od brankové konstrukce před bránu, kde na něj ale nedošáhl dobíhající Činčala a domácí míč odkopli do bezpečí.

Po poločase svítil tedy na světelné tabuli strahovského stadionu stav 0:0.

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté a hned v první minutě Eismann centroval, míč ale sebral domácí brankář. Hostující brankář tak jistý nebyl a míč, který dobíhal mu sebral Kordiak, nedokázal ale využít příležitosti a vytěžil pouze rohový kop. Z následného rohu míč trefil nohy jednoho z domácích hráčů, ale míč, směřující na Marka hostující golman bez potíží chytil.

Druhý poločas se střídaly akce na obou stranách, oba týmy měly své příležitosti, ani jeden je ale neproměnil.
Až v 77. minutě se Krč dostala do brejku, míč si postupně vyměnilo několik hráčů, až se dostal k volnému Hubenému, který vystřelil, míč golman Marek zachytil, vyrazil, ale ne dostatečně a ten zapadl za jeho záda.
Od té chvile se hosté trochu stáhli a začali využívat příležitosti ke zdržování. Slovácko zavelelo k útoku, stáhlo hru na tři obránce a do hry poslalo dalšího útočníka, Slobodu.

Vytvářelo si také šance na vyrovnání. Právě Sloboda měl možnost překonat brankáře Ĺ vengera, ten ale jeho střelu z bezprostřední blízkosti chytil. Ani další možnost hostů nevyšla, když patičkou usměrňoval míč po střele Racka opět Sloboda, ani tentokrát se ale vyrovnat nepodařilo.

Až přišla 86. minuta a podobná akce skončila brankou, kterou vsítil v bezprostřední blízkosti Filipský. I nadále se hosté snažili zvrátit výsledek na svou stranu, šance si ale už nevytvořili, naopak vyhrát mohli z protiútoku domácí. Viskup se dostal s míčem dopředu, bohužel pro domácí si ale posunul míč příliš dopředu a nestihl vystřelit. Zápas tedy skončil remízou, zřejmě zaslouženou.

Branky: 77. Hubený - 86. Filipský

Karty: 36. Soukup, 52. Viskup, 60. Poláček, 90. Ĺ venger - 79. Kaspřák, 84. Ĺ ultes

Sestava Slovácka:

Marek - Němčický, Ineman, Ĺ imáček, Kaspřák - Eismann, Stýskala, Görner, Racko - Chmelíček, Činčala

Sestava Krč:
Ĺ venger - Soukup, Ĺ rámek, Horkavý, Kordiak, Vojtíšek, Viskup, Dubský, Kunt, Poláček, Ĺ vejda

Stanislav Horák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články