Zpět na » Synot liga » Preview 5. kola 2. české ligy

Preview 5. kola 2. české ligy

0

Líbilo se

29.08. - Kolo se otevře netradičně na Slovácku, místní klub přivítá už v pátek od 19:00 Bohemians Praha. Opavu čeká druhý zápas s těžkým soupeřem v řadě, tentokrát SFC jede do Příbrami.

pátek 31.8. – 19:00
Slovácko - Bohemians Praha
Slovácko nečekaně ztratilo body v Krči, ale zas tak je to mrzet nemusí, protože stále ještě neprohráli a navíc se mohou spolehnout na kvalitní defenzivu, když prozatím inkasovali jen v minulém kole. Na stadionu v Uherském Hradišti bude určitě hodně diváků, a proto domácí neberou nic než jen vítězství. Bohemians si vedou prozatím nad očekávání dobře, své dvě výhry ale nasbírali doma.
Tip: 1

sobota 1.9. - 10:15
Sokolov - Čáslav
Sokolov bude po druhé sebou hrát doma. V minulém kole jeho fotbalisté vydřeli výhru nad Hlučínem a to by je mohlo nakopnout k posunu do horních pater tabulky, kde před sezónou jistě sokolovské vedení chtělo být. Domácí se ale stále trápí s koncovkou, nová akvizice Habai se v minulém zápase střelecky neprosadil a navíc Salák je stále zraněn. Čáslav však nezahájila ligu špatně, a proto může být její poslední domácí porážka s Příbramí do jisté míry překvapivá.
Tip: 1

sobota 1.9. - 10:30
Dukla Praha - Krč
Oba týmy mají po dvou bodech a to znamená, že ještě nevyhrály. Dukla předváděla v minulých kolech lepší fotbal než Krč a navíc hraje doma. Tým Guntera Bittengela doufá, že se chytne právě v tomto zápase.
Tip: 1

sobota 25.8. - 17:00
Hlučín - HFK Olomouc
HFK Olomouc si připsala v posledním zápase svou první jarní výhru, naopak Hlučín se z výhry radoval pouze v prvním kole a poslední zápasy se mu nedaří herně ani výsledkově.
Tip: 0

Fulnek - Třinec
Třinec získal v posledním zápase s Vítkovicemi pouze bod a ten byl pro jeho fotbalisty málo. Nyní zajíždí do ambiciózního Fulneku, který překvapivě vysoko prohrál na Bohemians. A pokud to domácí mysleli před sezónou s postupovými cíly vážně musí Třinec porazit.
Tip: 1

neděle 2.9. - 16:30
Víktovice - Jihlava
Kdo by před sezónou čekal, že po čtvrtém kole budou Vítkovice v tabulce před Jihlavou. Jihlava doplácí na své zbytečné domácí ztráty. Naopak doma jsou Vítkovice silné, doposud ze dvou zápasů neztratili ani bod a především díky tomu jim patří pátá příčka.
Tip: 2

neděle 2.9. - 17:00
Příbram – Opava Ĺ LĂ�GR KOLA
Ve šlágru kola přivítá třetí Příbram vedoucí Opavu. Opava jak se zdá navázala na svou jarní formu a šlape jí to i na podzim. V minulém kole porazila dokonce Hradec Králové, který do té doby neztratil ani bod. Příbram se po slabším začátku postupně zvedá, i když její kádr opustili zkušení Hunal a Otepka. Výhry ze dvou posledních zápasů jí katapultovaly těsně pod postupové příčky. Nutno však říci, že Příbram herně své soupeře příliš nepřevýšila. K Litavce by mohla dorazit slušná návštěva, prozatím však na oba domácí zápasy přišlo něco málo přes tři tisíce diváků, což je na mužstvo, které ještě loni hrálo 1. ligu, hodně málo.


Předpokládané sestavy:
Příbram: Hruška - Nohýnek, Navrátil, Pencl, Pleško - Hloušek, Tarczal, Nechvátal, Pilík - Klesa, Huňa.
Opava: Novák - Matula, Pejša, Mezlík, Víšek – Kiša, Barteska, Wirth, Partyš - Halaška, Kozák.


Tip: 0

Ăšstí nad Labem - Hradec Králové
Hradec Králové jede po druhé za sebou ven. V minulém kole ve šlágru nestačili fotbalisté Hradce na Opavu a tentokrát to budou chtít napravit v Ăšstí nad Labem. Pro Východočechy to je důležitý zápas, který ukáže, jak moc bude tým po porážce silný. Severočeši v minulém domácím utkání hráli také právě s Opavou a tento zápas pro ně skočil debaklem, a tak si budou Severočeši chtít udobřit své fanoušky.
Tip: 2

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Nejnovější články