Zpět na » Synot liga » Horváth podle TV záběrů asi skutečně hajloval!

Horváth podle TV záběrů asi skutečně hajloval!

0

Líbilo se

29.08. - Podle televizních záběrů, které dnes v hlavních zprávách odvysílala například televize Nova, je patrné, že kapitán Sparty Pavel Horváth skutečně hajloval.

Záběry na internetu jsem já osobně viděl přinejmenším dvacekrát, ale pořád jsem si nebyl jist zda to, co si mylsím že vidím, je skutečnost. Možná jen mával na někoho z hlediště, možná se pouze snažil někomu vyhubovat. Záběry v daleko lepší kvalitě odvysílané v Televizních novinách ovšem prokázaly, že Horváth pravděodobně skutečně hajloval.

Sám hráč to však dnes dopoledne popíral, popírá to i klub. Řešit se bude celý incident zítra před disciplinární komisí. Před časem byli popotahováni hráči Slavie za to, že po zápase sešívaných v Mladé Boleslavi se zúčastnili verbálním projevem oslavného chorálu a řekli mimo jiné osudové "Smrt Spartě".

Tehdy jsem byl jednoznačně pro potrestání, klidně i formou pozastavení činnosti na pár zápasů. Byla to od nich hloupost, bylo to v emocích, ale stalo se. Člověk je svéprávná bytost, za své činy má odpovídat. Když někdo někoho zabije v emocích - afektu - taky je odsouzen.

Ovšem aby měl nějaký trest smysl, musí se jednat stejně se všemi. Ať se onen hráč jmenuje Vlček, Novák nebo Horváth. Pokud by kapitán Sparty se zúčastnil skandování Jude Slavie, dalo by se říct že by měla stačit napoprvé omluva, stejně jako v případě Vlčka.

Jenže stalo se něco mnohem horšího. Něco, za co se chodí před soud. V poslední době se začala Gambrinus liga vzmáhat, ovšem pouze na zeleném pažitu. V ochozech začali diváci znovu s rasistickým chováním, nyní udělal blbost i jede hráč.

Ať to myslel jak to myslel, hajlování to podle všeho bylo. A dost fanouškům je z toho špatně.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal

Nejnovější články