Zpět na » Synot liga » Zápisníček Lukáše Váchy, 10.kolo

Synot liga - Zápisníček Lukáše Váchy, 10.kolo

0

Líbilo se

26.10. - V Jablonci nastoupil po odvolaném Luboši Kozlovi František Komňacký a se svým novým týmem remizoval 1:1 doma s Ostravou, v zápase však dlouho domácí vedli.

Po zápase v Mostě byl odvolán od týmu trenér Kozel, o čemž jsme se zmínili již po minulém kole. Jak na tebe zapůsobil během prvních dvou týdnů trenér Komňacký?
Tak určite je to kvalitní trenér a přináší do našeho týmu také něco jiného, ale zatím je málo času na to abych ho nějak výrazně hodnotil, zatím je mi sympatický.

Pro zápas s Ostravou jsi vypadl ze sestavy. Měl jsi nějaké drobné zdravotní problémy?
Neměl jsem žádne zdravotní problémy ,nevešel jsem se do nominace na zápas.

Do základu se naopak vrátil po zranění Luděk Zelenka. Byla jeho absence předtím hodně znát?
Nechtěl bych tohle hodnotit, uvidíme dále.

S Baníkem jste remizovali 1:1. Berete to v klubu jako ztrátu dvou bodů, i vzhledem k oné tradované věci, že "nové koště dobře mete" a s Komňackým jste tak měli napoprvé vyhrát?
Myslím si, že po zápase jsme byli rádi za bod, musíme pořád pracovat, přece jenom během týdne trenér nic nezmění, uvidíme v dalším kole ve Zlíně.

Jaký další zápas tě osobně překvapil?
Překvapil mě Liberec v Mladé Boleslavi

V úterý hrála Slavie na Arsenalu, prohrála vysoko 0:7. To asi není dobré, když na domácí scéně soupeře víceméně přejede a s klubem z evropské špičky se nemůže přitom ale vůbec ani trochu srovnávat, co?
Arsenal je velkoklub a málo kdo ho dokáže přehrát. 7:0 je krutý výsledek, ale aspoň vidíme, jak jsme všichni ještě daleko.

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články