Zpět na » Synot liga » V úterý se sejde reprezentace

V úterý se sejde reprezentace

0

Líbilo se

03.09. - Na jednu hodinu po poledni je naplánován sraz české fotbalové reprezentace, jenž se bude připravovat na sobotní duel v San Marinu a středeční zápas na pražské Letné s Irskem. Jedině zisk šesti bodů z obou zápasů dá reprezentaci naději na probojování se na EURO.

V probíhající sezoně to přitom bude pro reprezentaci před veledůležiým zápasem s Irskem teprve druhý sraz, tři dny strávili fotbalisté spolu před přípravným zápasem s Rakouskem, se kterým Česko remizovalo 1:1. Tehdy chyběli trenérovi Brücknerovi Marek Jankulovski a Tomáš Rosický, nyní by měl být kádr kompletní.

Jediní, kdo možná nedorazí včas, jsou Marek Jankulovski a Tomáš Ujfaluši, oba dva dnes večer čeká vzájemný zápas. Tomáš Ujfaluši poté přislíbil setkání s redaktory FotbalPortalu a poskytne našemu webu rozhovor.

Pokud trenér Brückner sledoval o víkendu své ovečky, musel se tetelit blahem. Vlček vstřelil dvě branky v zápase s Mostem, ligový gól dal i Rosický a Baroš, Jankulovski vstřelil branku v pátečném Superpoháru.

Dobře si počínali ale i ostatní hráči. Tomáš Galásek patřil mezi nejlepší hráče Norimberku, brankář Jaromír Blažek vychytal díky povedenému výkonu remízu v Chotěbuzi, mezi nejlepší hráče svého týmu patřil o víkendu znovu i David Rozehnal z Newcastlu.

Do čtvrtkase bude reprezentace připravovat v Praze,dvacet hráčů bude ubytováno ve strahovském hotelu Crown Palace. V pátek výprava odlétá do italského Rimini, odkud se autobusem vypraví do nedalekého San Marina. Návrat do Prahy je naplánován na nedělní ráno.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal

Nejnovější články