Zpět na » Synot liga » Most - Slavia 2:3

Most - Slavia 2:3

0

Líbilo se

02.09. - V zápas Mostu se Slavií padlo dle očekáváníhodně branek, šťastnější jsou nakonec hosté, kteří si do Prahy vezou vítězství 2:3:

Zápas jsme sledovali ON-LINE.

Zápas byl vyrovnaný, více šancí měli na svých kopačkách domácí fotbalisté, ovšem brankář Vaniak Slavii několika povedenými zásahy svůj tým zachránil. Naopak tomu brankář Acevski si ještě ani jednou nesáhl pořádně na míč a už inkasoval dvě branky od Vlčka, jenž rozhodně nemá pověst stoprocentního kanonýra,

Ovšem na počet šancí se nehraje, hraje se na vstřelené branky a těch Slavia dokázala vstřelit více. Po zápase ovšem byl brankář sešívaných Martin Vaniak, jenž v uplynulé sezoně hájil branku mosteckého týmu, zklamán z toho že dvakrát inkasoval.

A to tomu mohlo být víckrát, ovšem Toleski svůj druhý gól vstřelil z ofsajdu.

A jak šly vyložené šance v zápase?
8. min - Zdeněk Ĺ enkeřík se ocitl v pokutévm území na zemni, rozhodčí však pokutové kop proti Mostu neodpískal.
14. min - Toleski dostal míč za obranu a přehodil Vaniaka. Je to jeho pátý branka v pátém zápase!
22. min - Po zásahu brankáře Ačevskiho zahrávali slávisté rohový kop, který zahrával Kalivoda. Brabec si na jeho centr naskočil a hlavičkoval k bráně, do sítě ho uklidil Vlček.
39. min -Standa Vlček si naběhl na kolmici od Volešáka, domácí zahráli ofsajdou pozici, Vlček ovšem propálil Acevskiho a otočil skóre zápasu!
82.min - Střelou o tyč střílí gól Gaúcho!
90. min - Webster snižuje na 2:3 poté, co šli dva Mostečtí na jednoho slávistu a Angličan Webster se rozhodl pro střelu.

Branky: 14. Toleski, 90. Webster - 22. a 39. Vlček, 82. Gaúcho. Rozhodčí: Kocián - Wilczek, Gallo. ŽK: Schut - Hubáček, Dřížďal. Diváci: 7500 (vyprodáno).

Most: Acevski - Prášil (78. Webster), Jamrich, Hainault, Ĺ koda - Da Silva (72. Bogdanov), Schut, Pilař (55. Jedinák), Trubila - Oboya, Toleski. Trenér: Žák.
Slavia: Vaniak - Dřížďal, Brabec, Suchý, Hubáček (46. Belaid) - Krajčík, Volešák, Tavares, Kalivoda (56. Jablonský) - Vlček, Ĺ enkeřík (69. Gaúcho). Trenér: Jarolím.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články