Zpět na » Synot liga » Sparta nezvládla závěr, vedení udělovalo pokuty

Synot liga - Sparta nezvládla závěr, vedení udělovalo pokuty

0

Líbilo se

18.09. - Fotbalisté Sparty prohráli v Teplicích, což bylo poprvé v sezoně. Někteří hráči a členové relaizačního týmu neovládli své emoce a vyvrcholením bylo napadení kameramana České televize v podání Tomáše Řepky. Článek obsahuje video.

O závěru utkání Teplice - Sparta už bylo napsáno mnoho. Připomeňme si však nejdůležitější fakta.

Sparta se dožadovala odpískání ruky teplického Verbíře. Vhazovat se však měl jen aut. Po strkanicích a nadávkách mezi realizačním týmem Sparty, hlavním pořadatelem a rozhodčími byl hostující kouč Bílek vykázán na tribunu, kapitán Sparty Řepka dostal po druhé žluté kartě červenou a vystřídaný Abraham také dostal červenou kartu.

Vedení Sparty na to zareagovalo rychle. Hned další den udělovalo hříšníkům tresty. Hráči Tomáš Řepka a Martin Abraham dostali pokutu ve výši 150 000 korun, asistent trenéra Horst Siegl 50 000 a hlavnímu kouči Michalu Bílkovi byl zdůrazněno, že za chování jeho hráčů maximálně odpovídá a už by se to nemělo nikdy stát.

V tuto chvíli se bude čekat na verdikt disciplinární komise, která se bude zabývat hlavně chováním Řepky. Očekává se nejen vysoká peněžní pokuta, ale také zápasový distanc. Ĺ éf disciplinární komise Alexander Károlyi zatím nemůže ani naznačit, jaký trest vynese.

Přesto chce, aby tato aféra byla vyřešena rychle a aby tresty odpovídaly tomu, čeho se hříšníci dopustili.

Na videu můžete shlédnout hektický závěr mezi Teplicemi a pražskou Spartou.

/ FotbalPortal.cz, youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články