Zpět na » Synot liga » Zápisníček Martina Vozábala, 11.kolo

Zápisníček Martina Vozábala, 11.kolo

Zápisníček Martina Vozábala, 11.kolo © skcb.cz - Martin Vozábal

0

Líbilo se

02.11. - V jedenáctém kole hráli českobudějičtí fotbalisté v Brně, ovšem brzy byl jeden z nich vyloučen a Budějovice se tak vrátily do jižních Čech s nulovým ziskem bodů.

V jedenáctém kole byl nejhezčí zápas k vidění asi v Ostravě, kde obě mužstva chtěla hrát na výhru, což fotbalu svědčilo. Baník již poněkolikáté ztratil doma a proto bude chtít vše vynahradil na hřištích soupeře. Bohužel začíná následující víkend svou cestu v Českých Budějovicích, takže nás nečeká nic lehkého.

Naše utkání bylo ovlivněno v Brně brzkým vyloučením, a zejména v prvním poločase jsme se po tomto zlomovém okamžiku pouze bránili. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale ztráta jednoho hráče se musela projevit.

Bohemians porazilo v důležitém utkání SIAD Most brankou ze začátku utkání. SIAD hraje následující utkání doma se Spartou Praha, která si nemůže dovolit stále ztrácet, ba naopak má co dohánět. Doma si Sparta poradila s Kladnem, což se už očekávalo, protože jakýmkoliv jiným výsledkem by se opět nastartovala mediální kampaň o krizi Sparty.

Teplice podle očekávání porazili Viktorii Žižkov, když prim hrají, kromě výborného Fenina, již několik let Doležal a Verbíř. Klobouk dolů před nimi, zvláště pak Verbířem, který má výbornou výkonnost již opravdu několik let. Olomouc mě překvapila, protože jsem nečekal, že prohraje v Plzni, a minimálně bod si odveze. Následující utkání hraje v Praze na Žižkově, a opět si myslím, že by neměla Sigma prohrát.

Zlín prohrál s Jabloncem. Zlín se tímto výsledkem přiřadil mezi skupinu týmů která bude bojovat o záchranu, ale pořád má nějaké body nahrány a k tomu vcelku přijatelný los. Slavia si také vyzkoušela hrát o desíti více jak poločas, stejně jako náš tým v Brně, ovšem zvládla to o poznání lépe a bod získala. Při troše štěstí si mohla odvézt i tři body, což by ovšem bylo nespravedlivé, vzhledem k průběhu utkání.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články