Zpět na » Premier League » Řezník Caicedo: Jak je možné, že neviděl ani žlutou kartu?

Řezník Caicedo: Jak je možné, že neviděl ani žlutou kartu?

Řezník Caicedo: Jak je možné, že neviděl ani žlutou kartu? © iconsport.photo - Ryan Gravenberch

2

Líbilo se

26.02. - Včerejší finále Carabao Cupu mezi Liverpoolem a Chelsea bylo opět reklamou na fotbal. Řeší se ale také rozhodčí Cavanagh a jeho rozhodnutí neudělit Moisesi Caicedovi ani žlutou kartu za prošlápnutí kotníku Ryana Gravenbercha. Samozřejmě, že asi nechtěl, ale na to se u takových zákroků opravdu nehraje. Gravenbercha odnesla nosítka a nevypadá to dobře.

Zápas byl rozeběhnutý opravdu skvěle. Ano, faulů tu bylo dost, ale byl to parádní fotbal, který však hodně zbrzdil Moises Caicedo. Prošlápl kotník Ryana Gravenbercha, když netrefil balón. Pokud se podíváme na Premier League a letošní červené karty, byly tu i momenty, které byly mnohem více soft než to, co předvedl Caicedo. Nechutné. Balón nikde, na rozdíl třeba od toho, když se proti Tottenhamu po balónu sklouznul Jones a byl vyloučen. Během ošetřování Gravenbercha se čekalo na to, že situaci VAR prověří a koukala z toho jasná červená pro Caiceda.

Jenomže Chris Kavanagh nepochopitelně neudělil ani žlutou kartu, přičemž se dá polemizovat i o tom, že Caicedo už jednu mít měl za faul před svým vápnem o několik minut dříve. Nezlobte se na mě, ale pokud se má chránit zdraví hráčů, tohle se musí trestat a pokud ne, trestat se musí rozhodčí. Na sociálních sítích se objevují komentáře, že to bylo nechtěné, tudíž ani žlutá. Co to je za hloupost? To by se tedy neměla pískat většina penalt a faulů, nemělo by se žlutit, pískat ofsajdy. To hráči také nechtějí. Jasná červená karta, není o čem.

„S Ryanem to nevypadá dobře. Doufáe, že to není zlomené. Spíše to ale vypadá na vazy," řekl ke stavu Gravenbercha Jürgen Klopp.

Zákrok Caiceda poslal Gravenbercha na nosítka

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články