Zpět na » Premier League » Manchester United našel náhradu za Anthonyho Martiala v Bilbau

Manchester United našel náhradu za Anthonyho Martiala v Bilbau

Manchester United našel náhradu za Anthonyho Martiala v Bilbau © iconsport - Do United by mohl zamířit Nico Williams jako náhrada za Martiala

0

Líbilo se

19.12. - Anthony Martial zřejmě po devíti letech skončí v Manchesteru United. V klubu je devět let, ale na konci sezóny mu končí smlouval a zdá se nepravděpodobné, že by ji prodloužil. Martial přišel do United jako velká naděje a okamžitě zaujal svým debutovým gólem z lavičky proti hlavním rivalům Liverpoolu v roce 2015. Při svém příchodu do Manchesteru byl označen za nejdražšího teenagera na světě a měl v kontraktu klauzuli o získání Zlatého míče, ale nakonec nedokázal naplnit očekávání.

světě a měl v kontraktu klauzuli o získání Zlatého míče, ale nakonec nedokázal naplnit očekávání.

United nyní plánuje nákup jeho náhrady, a podle zpráv ve Španělsku jsou zaměřeni na křídelníka Atheltica Bilbao, Nica Williamse. Třiadvacetiletý mladík vyrůstal v prestižní mládežnické akademii baskického klubu a nedávno podepsal novou smlouvu do roku 2028. To ale neznamená, že by proto nemohl přijít k Rudým ďáblům, protože ti připravují nabídku ve výši 90 milionů eur.

Liverpool ´want £45m Nico Williams transfer from Athletic Bilbao but face  competition from Premier League rivals´ | The Sun

United ale nejprve musí nějaké hráče prodat, než jim bude umožněno utratit tak velké finanční prostředky. Klub se údajně pohybuje na hraně pravidel finanční fair play Premier League poté, co v létě výrazně investoval do přestupů Rasmuse Hojlunda a Masona Mounta. Předpokládaný příchod nového investora Sira Jima Ratcliffea jistě pomůže jejich snahám, ale náročný přestup Willamse v lednu bude obtížný, pokud neprodají hráče a nepřinesou tak finanční prostředky.

Nedávno bylo oznámeno, že hlavní přestupový manažer United, John Murtough, podnikl cestu do Saúdské Arábie v naději na prodej hráčů a získání finančních prostředků. Mezi nimi je i Jadon Sancho, který byl vyřazen z prvního týmu a umístěn na seznam přestupů po neshodách s manažerem Erikem ten Hagem. United doufají, že ho budou moci prodat co nejdříve, ale saúdskoarabské kluby pravděpodobně počkají až do léta, než znovu roztočí své peněženky. Takže Ten Hag bude pravděpodobně muset spoléhat na hráče, kteří jsou mu aktuálně k dispozici.

EPL: Man Utd coach Ten Hag speaks on getting sacked ahead Liverpool clash -  Daily Post Nigeria

Nikolas Kočica /

Nejnovější články