Zpět na » Premier League » Todd Boehly se dostal do křížku s naštvanými fanoušky na tribunách

Todd Boehly se dostal do křížku s naštvanými fanoušky na tribunách

Todd Boehly se dostal do křížku s naštvanými fanoušky na tribunách © iconsport.photo - Americký vlastník Chelsea, Todd Boehly, při konfrontaci s fanoušky

0

Líbilo se

15.04. - Část příznivců londýnské Chelsea dala velmi hlasitě najevo svou nelibost poté, co klub v sobotu utrpěl další porážku a v tabulce anglické Premier League zůstal na jedenácté pozici. The Blues z posledních pěti zápasů vyhrál pouze jeden a fanoušci, kterým došla trpělivost, si svou zlost vylili na majiteli, Toddu Boehlym.

Rozvášnění fanoušci, kteří během ligového utkání s Brightonem seděli nad sedadly určenými pro vedení klubu, křičeli po celou dobu zápasu i během přestávky na amerického vlastníka Chelsea, který, jak je vidno z fotografií na pokřikování fanoušků reagoval.

Todd Boehly a další spolumajitel klubu, Behdad Eghbali, převzali Chelsea před zahájením sezóny, ale svou novou profesní kapitolu nezačali psát příliš šťastně. Londýnský klub hraje dlouhodobě hluboko pod svou úrovní a po porážce s Brightonem zůstal na jedenácté příčce Premier League.

V palbě kritiky od fanoušků se Todd Boehly ocitl poté, co ve dvou přestupových oknech utratil více než 600 milionů liber na posilách, ale i tak je Chelsea blíže sestupu do druhé ligy než pohárovým příčkám. Americký vlastník klubu byl do této chvíle přítomen na všech domácích utkáních Chelsea a zdá se, že to bylo dnes poprvé, co se s ním fanoušci dostali do konfliktu a snažili se vyříkat si názory.

Působení Boehlyho v klubu začalo velkými zmatky poté, co propustil z trenérské pozice oblébeného Thomase Tuchela a přivedl Grahama Pottera, toho následně po sedmi měsících ve funkci také odvolal a nahradil jej Frankem Lampardem. Ani s ním ale Chelsea na vítěznou vlnu nepřešla, nový trenér se dočkal tří zápasů bez výhry, které navíc zhoršuje tristní střelecká potence.

Andrea Suttnerová / dailymail.co.uk

Nejnovější články