Zpět na » Premier League » Dlouholetý a tradiční Soccer AM po téměř 30 letech vysílání končí

Premier League - Dlouholetý a tradiční Soccer AM po téměř 30 letech vysílání končí

Dlouholetý a tradiční Soccer AM po téměř 30 letech vysílání  končí © twitter.com -

0

Líbilo se

22.03. - Po téměř 30 letech vysílání bude oblíbený pořad Soccer AM televize Sky Sports po konci sezóny ukončen. Jimmy Bullard a John Fendley, kteří v současné době 90minutový sobotní ranní pořad moderují, se o tom spolu s dalšími zaměstnanci dozvěděli v úterý.

Mluvčí společnosti Sky uvedl: "Všichni zaměstnanci Sky jsou v současné době v kontaktu s televizními stanicemi. Soccer AM hraje již tři desetiletí hraje důležitou roli v našem fotbalovém zpravodajství a my se neustále přizpůsobujeme měnícím se potřebám našich zákazníků. Nyní přecházíme do období konzultací, abychom s našimi zaměstnanci projednali navrhované změny. Dokud tyto konzultace probíhají, nemůžeme poskytnout podrobnější informace."

Do konce letošní sezóny zbývá pouhých deset epizod, a tak podle zpráv zůstali Fendley a Bullard po tomto oznámení rozhořeční a smutní.

Zdroj deníku The Mirror řekl: "Byl to pro všechny naprostý šok. Morálka je zde na nejnižší úrovni a všichni zuří. V příštích týdnech to bude velice zajímavé."

Soccer AM je od svého debutu v roce 1995 základním prvkem života mnoha lidí. Od té doby se v čele pořadu vystřídala řada moderátorů, včetně populární dvojice Tima Lovejoye a Helen Chamberlainové.

Fanoušci vyjadřovali svůj celkový smutek nad touto zprávou, od kultovních pořadů Crossbar Challenge a Car Park Game až po Školu dovedností, pořad Tubes´ One Question Only.

Rekace věrných sledovatelů tohoto legendárního pořadu jsou smutné a většina fanoušků je zdrcena. "Páni, smutná zpráva. Soccer AM je obrovskou součástí mého sobotního ranního rituálu," zatímco jiný komentoval: "Sky ruší Soccer AM. Dnešní děti se nikdy nedozvědí, jak dobré to bylo za éry Lovejoye a Chamberlaina."

Třetí komentář: "Všichni se ptají, co se děje v televizi. Jsem znechucen, že Soccer AM bude končit" Další komentář uvedl: "Tim a Tim jsou velmi dobří. Lidé na současnou produkci Soccer AM nadávají, ale mně se to pro snadné sledování v sobotu ráno opravdu líbí. Je to škoda. Pro mě má stále své místo."

Pátý respondent dodal: "Jsem rád, že jsem byl součástí éry, která sledovala Soccer AM na jeho vrcholu. Pravdou je, že příliš mnoho lidí je nyní naladěno na sociální sítě místo sobotního dopoledne v televizi. Sbohem legendárnímu pořadu."

petr magasanik / twitter.com, skysport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články