Zpět na » Premier League » Liverpool se zajímá o záložníka Barellu z Interu

Premier League - Liverpool se zajímá o záložníka Barellu z Interu

Liverpool se zajímá o záložníka Barellu z Interu © totalitalianfootball.com - Nicolo Barella je jedním z nejlepších záložníků světa

1

Líbilo se

26.02. - Pokud se tato sezóna v Liverpoolu nemá opakovat, musí přijít změny, které jsou avizovány. Klub čeká velmi náročné přestupové okno, ve kterém se bude snažit posílit místa, kde je potřeba a naopak se zbavit nepotřebných hráčů. Jednou z nových posil by pak mohl být údajně Nicolo Barella. Za záložníka Interu by ale Liverpool musel zaplatit rekordní částku.

Nicolo Barella je odchovancem italského Cagliari. V prvním týmu nastupoval od svých 18 let a už tehdy byl na něm vidět obří talent. Po hostování v Comu se začal prosazovat a v roce 2019 už jako jeden z nejslibnějších záložníků Serie A přestoupil do Interu Milán. Respektive nejdříve hostoval a poté na něj Inter uplatnil opci. Dohromady stál 44 milionů eur. Velká částka na hráče z Cagliari. Ale vyplatila se. Barella je oporou Interu a hráčem, na kterého trenéři nedají dopustit. Určitě je jedním z nejlepších na světě, ale nemá takové jméno jako jiní.

Je mu stále jen 26 let a to nejlepší má před sebou. Už teď je ale jeho hodnota 70 milionů eur. Větší hodnotu ze záložníků mají pouze Gavi, Valverde, Pedri a Bellingham. Ti všichni jsou ale mladší než Barella. Inter Milán údajně stále není v nejlepší finanční pozici a to je také důvod, proč se mluví o prodeji některých hráčů, jako je třeba Dumfries. Pokud by přišla dobrá nabídka, odchod by se nemusel vyhnout ani Barellovi, který by do klubu přinesl opravdu velkou částku..

Mluví se o tom, že Barellou by chtěl své problémy v záložní řadě vyřešit Liverpool. Záloha je katastrofická a i obvyklé opory jako je Fabinho jsou bez formy. Nejlepším záložníkem The Reds je aktuálně 18letý objev Stefan Bajčetič. Pokud by se ale vedení opravdu rozhodlo pro oporu italských mistrů Evropy, na stůl by muselo položit rekordní částku. Asi se ale shodneme na tom, že tento přestup by potencionálně mohl vyřešit spoustu problémů a tým Liverpoolu posunout na úplně jinou úroveň. Jürgen Klopp je prý velkým Barellovým fanouškem.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články