Zpět na » Premier League » Bernd Leno by mohl zamířit do Leicesteru. Legenda Schmeichel odchází do Francie

Premier League - Bernd Leno by mohl zamířit do Leicesteru. Legenda Schmeichel odchází do Francie

Bernd Leno by mohl zamířit do Leicesteru. Legenda Schmeichel odchází do Francie © jerseyeveningpost.com - Leno je na odchodu z Arsenalu

1

Líbilo se

27.07. - V Leicesteru se chystají velké věci v brankovišti. Již od roku 2011 brání 3 tyče dánský hrdina Kasper Schmeichel. Teď se ale po 11 letech a 477 zápasech rozhodl, že je čas jít v 35 letech jako nesmrtelná ikona klubu o dům dál. Jeho novým působištěm má být OGC Nice. Jako náhradu si lišky vyhlédly Bernda Lena.

Bernd Leno je možná dost podceňovanou postavou evropského fotbalu. Již ve svých 19 letech se stal jedničkou v Leverkusenu a byl jí po dlouhých 7 let, než si ho jako náhradu za končícího Petra Čecha vybral Arsenal. A bylo na něj spolehnutí. Nepatřil sice mezi světovou špičku, ale své si vždy odchytal a patřil mezi opory týmu. V minulé sezóně ho ale o místo připravil mladší Aaron Ramsdale a do brány ho pouštěl už jen sporadicky. Odchod ale nestihl a tak jeho čas přichází až teď.

Jednou z možností měl být nováček z Fulhamu, který znovu nenechá chytat Slováka Marka Rodáka, který klubu již podruhé vychytal postup. Podle nových zpráv to ale vypadá, že Fulham má zájem i o Neta z Barcelony a že německý brankář míří za vyššími ambicemi.

Pro Leicester by mohl být Leno skvělou náhradou za Schmeichela a navíc by nemusel platit velké částky. Arsenal se chce Lena zbavit a po sezóně ve které odchytal pouze 8 zápasů si cenu ani moc nastřelovat nemůže. I z druhé strany by mohl dávat Leicester pro devítinásobného německého reprezentanta větší smysl než Fulham, pokud bychom se dívali na klubové ambice. Ty má totiž tým trenéra Rodgerse rozhodně vyšší. Nic ale zatím není hotové a obě možnosti jsou pro Lena zatím otevřené.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pivo888 - 28.07. Odpovědět

som zvedavy..

pivo888
DeviI - 27.07. Odpovědět

Smajlík 2 Leda prd....půjde do Fulhamu

DeviI
Nejnovější články