Zpět na » Premier League » Senzační návrat Edena Hazarda na Stamford Bridge? Kluby zahájily neformální jednání

Premier League - Senzační návrat Edena Hazarda na Stamford Bridge? Kluby zahájily neformální jednání

Senzační návrat Edena Hazarda na Stamford Bridge? Kluby zahájily neformální jednání © express.co.uk - Vrátí se Eden Hazard na Stamford Bridge? Roman Abramovič má být případnému návratu velmi nakloněn

5

Líbilo se

12.10. - Přední španělský sportovní tisk včera přinesl zprávu o tom, že zástupci londýnského klubu začali vést neformální rozhovory o podmínkách případného senzačního návratu belgického reprezentanta Edena Hazarda, zpět do týmu Blues. Dočkáme se jeho návratu do Premier League?

Když Eden Hazard přestupoval v létě 2019 z Chelsea do Realu Madrid za částku 115 milionů eur, byly očekávání ve španělském hlavním městě vysoké.

I vinou vleklých zranění se však angažmá belgického reprezentanta ve španělském týmu změnilo doslova v noční můru. Hráč zůstal daleko za očekáváním a již několik měsíců se spekuluje o jeho rychlém odchodu z Realu Madrid.

Hazard totiž dokázal za celou dobu v Realu vstřelit pouze pět gólů a jeho přestup některá španělská média označují za vůbec nejhorší ve fotbalové historii. Nad hráčem měl již údajně, dle několika sportovních deníků, ztratit trpělivost i prezident Realu Madrid - Florentino Pérez.

Ten je nyní již zcela otevřený případnému přestupu. Poslední informace, které se dostaly na veřejnost, hovoří o možném senzačním návratu Belgičana do velmi známého prostředí - zpět na Stamford Bridge.

Eden Hazard je v Realu Madrid zklamáním

Celý možný přesun již dokonce měly začít projednávat obě strany, zatím tedy prý jen v neformální rovině, ale Chelsea, a především její majitel Roman Abramovič, který je velkým fanouškem Edena Hazarda a sám by si jeho návrat moc přál, je odhodlaný získat Hazarda zpět.

Dle slov španělského deníku El Nacional je ruský majitel Chelsea přesvědčen o tom, že Hazard bude po svém návratu znovu jedním z nejlepších hráčů na světě. Abramovič udělal vše proto, aby přesvědčil a podepsal Hazarda již v roce 2012, kdy Blues porazili konkurenci špičkových evropských klubů a získali tak Belgičana do svých služeb.

Teď je Abramovič připraven být stejně odhodlaný i v případě jeho možného návratu do západního Londýna.
Real však, v případě prodeje, bude chtít převážně získat, co nejvíce z astronomické částky 115 milionů eur, kterou vynaložil za přestup Hazarda na Santiago Bernabéu. Chelsea však, dle informací, nebude ochotna za případný návrat zaplatit částku vyšší než 40 milionů eur.

Otázka, nad kterou se pozastavil tisk, v případě tohoto senzačního návratu, je skutečnost, že pokud by Chelsea chtěla Hazarda přivést, musela by pravděpodobně nejprve prodat některého z hráčů, jelikož už nyní je na útočné posty v kádru Blues velký přetlak.

Dále se pak také velmi spekuluje, zda je Hazard v současné formě a hráčském rozpoložení, co se především velké náchylnosti ke zraněním týče, ten typ hráče, který by byl vůbec přínosem pro náročný herní styl pod Thomasem Tuchelem.

Sebastian Suba / si.com, elnacional.cat, skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
denies - 13.10. Odpovědět

Tenis - Kurzové sázky - Spolehlivé informace - www.verixo.blogspot.cz

denies

výměna za Ziyecha. ber nebo nech být

ovmartin23
Tygrice - 13.10. Odpovědět

Ty prachy mohl Real investovat lépe, Hazard se jako tahoun Realu neosvědčil. Smajlík 1

Tygrice

I 40M je za vepříka moc. Smajlík 11

AVSuvorov
Reklama
Reklama
Nejnovější články