Zpět na » Premier League » Fernandinho končí v Manchesteru City. A co další hráči?

Premier League - Fernandinho končí v Manchesteru City. A co další hráči?

Fernandinho končí v Manchesteru City. A co další hráči? © thesun.ie, fotbalportal.cz - Fernandinho se loučí

1

Líbilo se

05.06. - O odchodu zkušeného Brazilce zatím Manchester City žádné oficiální prohlášení nevydal. Smlouva šestatřicetiletého Fernandinha vyprší na konci června. Na Etihad Stadium už pokračovat nebude. Sám hráč to potvrdil. Kluby ještě mají čas, aby se s jednotlivými hráči, kterým skončí smlouva letos v létě podepsaly prodloužení. Kdo další končí?

Záložník Manchesteru City byl zařazen na seznam hráčů Premier League, kteří budou v létě volní. Přestože to vedení klubu, který oslavil letos zisk mistrovského titulu, oficiálně neoznámilo, Fernandinho sám potvrdil, že už dres Citizens oblékat nebude.

Seznam, který byl zveřejněn v pátek, zahrnul Fernandinha po bok jeho spoluhráčů Sergia Agüera a Erica Garcíi. Oba již potvrdili svůj přesun do Barcelony. Tento seznám hráčů ještě není definitivní. Kluby mají stále možnost prodloužit smlouvy s hráči, kterým v létě kontrakty skončí.

Fernandinho si užil skvělou sezónu. Vyhrál Premier League i Carabao Cup. Musel ale skousnout porážku ve finále Champions League. Podle zdrojů stanice Sky Sports byla Fernandinhovi nabídnuta nová smlouva, ale nakonec k dohodě všechny strany nedospěly.

Fernandinho působí v Manchesteru City od roku 2013, kdy přišel z ukrajinského Šachtaru Doněck. Získal 4 anglické tituly, šestkrát slavil zisk Ligového poháru, jednou vyhrál Community Shield.

Na seznamu hráčů, kteří skončí, má nejvíce jmen Crystal Palace. Celkem jich má 22 včetně Garyho Cahilla, Nathaniala Clynea, Scotta Danna, Waynea Hennesseyho, Jamese McCarthyho, Mamadoua Sakhy, Androse Townsenda, Patricka vn Aanholta či Joela Warda.

Také je na něm Andy Carroll z Newcastlu, Ryan Bertrand ze Southamptonu a Fabian Balbuena z West Hamu. Manchester United již nepočítá se Sergiem Romerem a Joelem Pereirou. Momentálně se jedná s Juanem Matou.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články