Zpět na » Premier League » Hrdina Fábregas: Doufám, že toto umlčí všechny žvásty o mé budoucnosti v Chelsea

Hrdina Fábregas: Doufám, že toto umlčí všechny žvásty o mé budoucnosti v Chelsea © zimbio.com, fotbalportal.cz - Fábregas

2

21.09. - Chelsea včera sice prohrávala ve třetím kole EFL Cupu na půdě Leicesteru už 2:0, ale nakonec dokázala skóre vyrovnat a o jejím postupu v prodloužení rozhodl dvěma góly Cesc Fábregas. U něj se spekulovalo o tom, že by mohly být jeho dny na Stamford Bridge sečteny. Antonio Conte jej nezařazuje do základní sestavy. Španělský záložník doufá, že tímto tyto spekulace skončí.

Antonio Conte udělal v sestavě Blues oproti ligovým zápasům spoustu změn. Do základní jedenáctky se tak dostal i Cesc Fábregas. U něj se spekuluje o jeho blízkém konci v Chelsea. Italský manažer s ním zatím příliš nepočítá.

Chelsea v Leicesteru prohrávala po dvou brankách Okazakiho už 2:0, ale dokázala se zmátořit. Nejprve těsně před odchodem do kabin snížil Cahill a o vyrovnání se ve 49. minutě postaral Azpilicueta. Šlo se do prodloužení. V něm hráli Foxes už bez vyloučeného Wasilewskiho, který uviděl červenou kartu v 89. minutě.

V prodloužení dvakrát skóroval Cesc Fábregas a poslal Chelsea do dalšího kola EFL Cupu. Věří, že tak skoncoval se zvěstmi o špatných vyhlídkách na svou budoucnost v tomto londýnském klubu.

„Zaprvé jsem byl rád, že jsem nastoupil od začátku, a zadruhé když jsem mohl pomoci týmu, je to fantastické.“

„Doufám, že to umlčí několik novinářů, deníků a dalších, kteří po celou dobu produkují žvásty, a budou se nyní zaobírat tím, co je důležité - výhrou Chelsea.“