Zpět na » Premier League » Conte měl Fábregasovi říct, že může opustit Chelsea. Španělova reakce: Je to lež

Conte měl Fábregasovi říct, že může opustit Chelsea. Španělova reakce: Je to lež

Conte měl Fábregasovi říct, že může opustit Chelsea. Španělova reakce: Je to lež © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Cesc Fábregas

2

Líbilo se

29.08. - Dvanáct minut. Takovou herní porci dostal zatím Cesc Fábregas v této sezóně pod Antoniem Contem. Italský kouč Chelsea očividně španělskému záložníkovi příliš nevěří, i když prohlásil, že s ním dále počítá. Nyní se ovšem vyrojily zprávy o tom, že měl Fábregasovi oznámit, že může odejít. Jsou snad Cescovy dny na Stamford Bridge sečteny? On sám tyto spekulace vyvrátil.

Devětadvacetiletý španělský záložník Cesc Fábregas je v Chelsea od roku 2014, kdy si jej do týmu přivedl José Mourinho. Společně pak v sezóně 2014/2015 dobyly pro Blues titul. Fábregas patřil k hlavním oporám.

Jenomže teď je vše jinak. Klub už vede Antonio Conte a nevypadá to, že by pod ním Fábregas zažíval hezké časy. Chelsea odehrála tři kola a Fábregas nastoupil pouze na 12 minut proti Watfordu, kdy si připsal gólovou asistenci.

Antonio Conte má rád tvrdě pracující hráče. O Fábregasovi se to nedalo tvrdit snad nikdy. Je možné, že toto je právě tím hlavním problémem. Podle nejrůznějších britských deníků měl Conte Fábregasovi oznámit, že si může hledat nový klub. Vypadá to, že Fábregasovy dny v Chelsea jsou sečteny.

Sám hráč však tyto zvěsti razantně odmítá.

„Na rozdíl od toho, co bylo napsáno, manažer a já máme dobrý vztah. Nikdy mi neřekl, že mohu odejít.“

„Řekl mi, že se mnou počítá. Stejně jako já počítám s ním. Budu dál pokračovat v boji za tento klub a udělám pro něj jen to nejlepší až do samotného konce. Jsem plně oddán Chelsea a mým jediným cílem je, abych jí pomohl k vítězstvím na hřišti.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / thesun.co.uk, zimbio.com, skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články