Zpět na » Premier League » Vedení Manchesteru United je s Louisem van Gaalem spokojeno

Vedení Manchesteru United je s Louisem van Gaalem spokojeno

Vedení Manchesteru United je s Louisem van Gaalem spokojeno © skysports.com, fotbalportal.cz - Vedení United je s Louisem van Gaalem spokojeno. O změně neuvažuje

5

Líbilo se

12.02. - Někteří už berou letní příchod Josého Mourinha na Old Trafford za hotovou věc. Ovšem podle zdrojů SkySports je vedení Manchesteru United s prací Louise van Gaala spokojeno a jakékoliv zvěsti námluvách s portugalským trenérem bere jako předčasné. Nizozemský kouč má uzavřený kontrakt až do roku 2017 a už několikrát prohlásil, že jej chce dodržet.

Během středy a čtvrtka přinesly některé britské celostátní deníky zprávy o tom, že vše nasvědčuje příchodu Josého Mourinha do Manchesteru United. Bývalý trenér Chelsea by měl podle nich nahradit Louise van Gaala po skončení sezóny a podepsat s klubem tříletou smlouvu s platem 15 miliónů liber ročně. Vyšlo také najevo, že se má o Mourinhovy služby údajně zajímat i Atlético Madrid.

Budoucnost Louise van Gaala je neustálým zdrojem spekulací. Zejména v posledních týdnech, kdy Manchester United ztrácí 6 bodů na příčky zajišťující postup do Ligy mistrů a také v situaci, kdy United Champions League opustili už po základní skupině.

V posledních dnech také často dochází ke slovním přestřelkám mezi novináři a Louisem van Gaalem, který je neustálými otázkami na své angažmá podrážděný.

I když je jisté, že výkonný místopředseda klubu Ed Woodward hledá nejrůznější možnosti, jak klub dotáhnout k úspěchům, jakékoliv řeči o příchodu Josého Mourinha se zdají být předčasné.

Je zřejmé, že zatím k žádnému rozhodnutí nedošlo. Ani nebyla Josému Mourinhovi žádná nabídka zaslána. Manažerská otázka by se teď řešit na Old Trafford podle všeho neměla.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články