Zpět na » Premier League » Zápasy » Wigan Athletic vs. Derby County

Wigan Athletic vs. Derby County - Výsledek

Výsledek zápasu
Paul Scharner - Gól Paul Scharner - Gól Antonio Valencia - Gól Antonio Valencia - Gól
5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90
Craig Fagan - Karta
Góly Karty Střídání

85' Střídání Sibierski za King Sibierski za King

89' Střídání Koumas za Edman Koumas za Edman

90' Střídání Bent za Heskey Bent za Heskey

46' Střídání Todd za Leacock Todd za Leacock

57' Střídání Villa za Pearson Villa za Pearson

62' Střídání Sterjovski za Ghaly Sterjovski za Ghaly

Sestavy

mrknete se na reading.estranky.cz

reading

to sa dalo aj cakat ze wigan vyhra

reading

derby uz zostupi ale reading sa este moze zachranit lebo tabulka je skoro vyrovnana takze hocikdo moze zostupit.

reading

Záchrana Derby se už spíše přesunula pouze do oblasti teorie a pokud Berani nevyhrají ani nad Wiganen, pravděpodobnost, že si i příští sezónu zahrají nejvyšší soutěž, bude minimální. Latics očekávají návrat útočníka Emila Heskeyho, který by měl pomoci zlepšit nevýrazný útok. Svěřenci Stevea Bruce se letos prosadili pouze čtyřiadvacetkrát. Bohužel Wigan se bude muset pro toto utkání obejít bez Ryana Taylora, ale také Erika Hagena, jenž si hostování v anglickém klubu ze Zenitu Petrohrad představoval určitě jinak. Jenže ani Berani na tom nejsou s absencemi o moc lépe. Budou postrádat hned tři hráče - Millse, Davise a Mearse. Navíc start Savageho a McEveleyho je 50 na 50. Ovšem po zranění se vrací hostující záložník Hossam Ghaly. Wigan první letošní vzájemný zápas s Derby vyhrál 1:0. Avšak poslední zápas se mu nadvakrát nepovedl, prohrál na hřišti Sunderlandu. Hráči Paula Jewella už nevyhráli celkem 22krát v řadě, přesto stále věří v úspěšnou sérii, která by ji mohla vrátit zpět do boje o záchranu. V minulém kole ale nestačili na Tottenham.

J.Bookmaker

Derby County - Tottenham Hotspur 0? Tottenham potvrdil roli favorita a i přesto, že se nemohl dlouhou dobu prosadit, si z Derby veze tři body. Skvělý výkon opět podal gólman Černý, který udržel čisté konto. Průběh zápasu byl překvapivě vyrovnaný. Oba týmy dokazovaly, že v posledních zápasech chytily formu a jak Tottenham, tak Derby se dostávaly do několika gólových příležitostí. Skóre málem otevřel už v 7. minutě hostující Darren Bent, jehož střelu Caroll vyrazil a anglický útočník se k dorážce nedostal. Irský gólman ve službách "Beranů" se ovšem musel opět vyznamenat o pár sekund později. Tvrdou ránu Keana z hranice pokutového území vyrazil alespoň na roh. Nechybělo moc a Derby mohlo od 23. minuty vést. Pearson prošel mezi dvěma obránci, přihrál Barnesovi, ten ale ve stoprocentní příležitosti selhal. Gólman Černý měl velké štěstí, že domácí záložník nemířil přesně. Poslední slovo první půle měl Tottenham. Po rohovém kopu pálil nad anglický reprezentant Jenas. Caroll čaroval i ve druhém poločase. V 53. minutě fauloval Fagan Lennona a z následného přímého kopu našel O’Hara Huddlestona, který si míč zpracoval a nebezpečně vypálil, ovšem ani on na Carolla nevyzrál. První branka padla o čtrnáct minut později. Střelu Malbranqueho sice ještě jednička Derby vyrazila, ale k míči se dostal kanonýr Keane a úspěšně zakončil. To však nebylo ze strany Tottenhamu vše. Po přihrávce Chimbondy se trefil obránce Kaboul a zvýšil na 2:0. Výhru potvrdil v nastaveném čase proměněnou penaltou Dimitar Berbatov.

reading
miso 15 - 22.02. Odpovědět

1:0 (heskey)

miso 15

derby pojde domou s otupnou prehrou 10:0 a kazdy dostane cervenu kartu Smajlík 2