Zpět na » Premier League » Zápasy » Tottenham Hotspur vs. Sunderland AFC

Zajímavý zápas. Tři body jsou doma Smajlík 1 .

berbatov
mutu - 19.01. Odpovědět

cerny je borec Smajlík 1

Aaron - 19.01. Odpovědět

Velká nuda? Viděl jsi to utkání? Asi ne. Tottenham mohl rozhodnout už v první půli, pak se ale Keanovci probudili a dělali problémy. Stálo při nás štěstí. Pokud budou hrát Black Cats jako v druhý půli, tak se bez problému zachrání.

Aaron

kde jsi to sledoval???

Gareth16
Brain32 - 19.01. Odpovědět

jj utkání sem viděl trochu sem to přehnal stim ´´velkou nudu,, ... to přiznávám ,ale osobně sem od tohoto zápasu čekal mnohem více ... v zápase s kohoutama padá nejvíc gólů ... a kočky minule porazili Porsmouth ... čekal sem přestřelku ... zápas Devils - Reding to skončilo také 2:0 a šancí bylo mnohem ,ale mnohem více ! :)

Brain32

Aaron

aspoň nejsem jediný kdo nao čumi Smajlík 2

Brain32

nejdřív gól skoro v první minutě a pak gól kekonci v nastavení což byla škoda ,protože to spůsobilo velkou nudu :(

Brain32
Dimitar berbatov - 19.01. Odpovědět

Hosi tottenham jasne vyhraje-hosi ste nekdo zagistrovani na tottehamhotspur.com na spurt tv online sledujete nekdo prestro zapasy presto surs tv online tam hrajou kazdy zapas live

Gareth16

je to můj nejoblíbenější klub z premier league. dneska pevně věřím že vyhrajeme 2:0,máme velice soldini kadr

Chester - 18.01. Odpovědět

Tak favorit je jasný. Sunderlandu to navíc veknu nák moc nešlape. Já bych si moc přál vyjímku. Že by Kieran hattrick Smajlík 2 , to chci asi moc. Nicméně když se na to budu dívat hodně optimisticky, tak by to mohlo skončit 2:2.