Zpět na » Serie A » Zápasy » Cagliari Calcio vs. SSC Napoli

Cagliari Calcio vs. SSC Napoli - Výsledek

Maty - 27.01. Odpovědět

Hamšík se vám střelecky prosadil ale body to nepřineslo. :)) 1.poločas mělo spíše převahu Cagliari,Neapol výrazně zahrozila jednou ale Storari střelu parádně chytl.Cagliari Neapol celkem přehrávalo ale gól z toho nebyl.Začátek 2.poločasu byl v režii Neapolských ale Cagliari prozatím odolávalo.V 58.minutě udělal Davide Ballardini skvělý tah,že stáhnul nevýrazného Acquafrescu a nahradil ho Pasqualem Foggiou.Paradoxně 2 minuty po tomto střídaní dala Neapol gól.Z pravého křídla přišel centr do vápna,obrana Cagliari nepokrila Hamšíka a ten z území u pravé tyče poslal Neapol do vedení.Po vstřeleném gólu se Neapol spíše zatáhla a hrála jen na protiútoky.Cagliari hrálo hodně bojovně a vytvářelo si i nadějné šance.Za zmínku třeba stojí Foggiovo nůžky.Pasquale byl velkým oživením,rval se,centroval,nahrával a pokoušel se střílet.Jeho střela do břevna z hranice pokutového území byla nádherná.Podobná střela Cagliari asi z 25ti metrů se otřela také o břevno,jejím autorem byl myslím Parola.V tlaku Cagliari předvedl své kvality brankář Gianello,předvedl několik fanastických zákroků.Davide Ballardini měl šťastnou ruku i při 3.dtřídání v podobě Matriho:tento muž v 89.minutě srovnal na 1:1.Střelu Jedy Gianello poute vyrazil a Matri z bezprostřední blízkosti dorazil míč za jeho záda.V 92. minutě byla poslední šance na vstřelení gólu.Foggia se postavil k přímemu kopu,parádně nacentroval a Daniele Conti zavěsil.2-1 pro Cagliari!Stadion byl u vytržení.Skvělý a bojovný výkon přinesl své ovoce v podobě 3 bodů a snížení náskoku na 17.místo,tedy na Regginu na hratelných 5 bodů.Takže na závěr: Forza Cagliari!