Zpět na » Serie A » Zápasy » Sampdoria UC vs. AC Siena

Maty - 26.01. Odpovědět

Pak napiš nějaké tvoje review. Smajlík 7

Maty
Doria - 26.01. Odpovědět

Sampdoria - Siena 1:0 (1:0) Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 CASSANO Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

Článek byl rychlejší, ale zkusím to shrnout vlastními slovy: Smajlík 18 Zápas začali lépe domácí, když už v 19. minutě vypálil ostrou střelou Cassano. Co nechytl Manninger chytlo břevno, a tak hra mohla dále pokračovat. K vidění byl i Accardiho náraz hlavou do reklamního panelu :D .V další dobré šanci se ocitl Locatelli jehož střela minula centimetry Castellaziho branky. Pár minut poté, to zkoušeli jak Pieri, tak Maccarone, ale oba stříleli nad. Píše se 44. minuta a Paolo De Ceglie doslova přihrává balon Cassanovi, ten má taky lehkou práci se zakončením….___________________ ______________ Ve druhém poločase Doria bránila výsledek 1:0 zuby nehty, jakoby hrála proti Interu. Dorijského gólmana se snažil pokořit Paul Codrea ale neměl dostatečnou razanci. Dlouhou dobu se nic moc nedělo, Samp totiž jen odkopavala balony. Ke konci se pak hádal Loria s Lucchinim a málem to i jeden z nich dostal, kdyby je neodstrčili spoluhráči Smajlík 11 .... Btw Rigano střídal namísto Fricka v 53. minutě, pár minut po střídání zahodil gólovku. A ačkoliv se pak celý zápas snažil, rozhodčí mu pískal útočný faul i když byl metr od hráčů Dorie! Smajlík 12

Hezky shrnuto. Smajlík 7 Smajlík 18

Maty

Hlavně jsem byl zvědavý na Rigana, je ho na hřišti vždycky plno a dneska to jen potvrdil. Smajlík 7

JUVE - 24.01. Odpovědět

to je Siena ne juve asi si sa pomylil

- 24.01. Odpovědět

Ne Smajlík 2 Já vím co píšu.

Věřím ve výhru Bianconeri, sám jsem si na ně tipnul. Snad tento zápas i uvidím. Možná nastoupí naše "lednové" posily Rigano nebo Porta. Po zápasech s Interem a Palermem je velká spokojenost, ale nic se nesmí zakřiknout, protože Doria je favorit Smajlík 11 Aktualita: zatímco se hraje Coppa Italia, Siena si domlouvá jako obvykle přátelák s nižšími kluby. Včera to bylo s Castelnuovo Berardenga, Siena vyhrála 18:0. Trefili se: 3x Rigano, 4x Maccarone, 2x Porta, 2x Frick. Po jednom golu si připsali Locatelli, Vergassola, Codrea, Forestieri, Rossettini, Galloppa a jeden si dali vlastní. Po delší době se na hřišti objevil i Chiesa.

Maty - 24.01. Odpovědět

18:0? :)),zajímavý výsledek pro brankáře týmu Castelnuovo Berardenga. :)).Rigagol hattrick.Jsem rád,doufam že se mu takhle bude dařit i v lize. ;)

Maty

Po polčase je to 1:0 pre Doriu. Gól Cassano. Doria dnes musí vyhrať,aby si udržala 6.miesto Smajlík 17

:D Taky doufám, máme v útoku celkem konkurenci, a pro trenera bude těžké vybrat správné hráče. Rigano vypada zajímavě Smajlík 2 Vlasy dozadu a náušnice. Trochu mi připoměl Vieriho. Smajlík 6