Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Primera Division » Zápasy » Unión Deportiva Almería vs. Real Betis Sevilla

Unión Deportiva Almería vs. Real Betis Sevilla - Preview

Preview zápasu
Málokdo to čekal, ale hráči z Mediterraneo bojují namísto předpokládaného sestupu o pohárovou Evropu. Od účasti v Poháru Intertoto je dělí jediný bod. Proti Betisu, který už je téměř jistě zachráněn, tak budou chtít uspět. Verdiblancos byl snížen trest v podobě prázdného stadiónu za to, že fanoušek klubu trefil v duelu s Athleticem Bilbao brankáře hostí Armanda do hlavy lahví a zranil ho, na jedno utkání. Pokud uspějí svěřenci Paca Chaparra, mohou bojovat o umístění v horní polovině tabulky, což se jim nepovedlo od sezóny 2004/2005.

Předpokládané sestavy:

Almería: 4-2-3-1

D. Alves

Bruno - Pulido - C. García - Sisma

Soriano - F. Melo

Ortíz - Corona - Crusat

Negredo

Betis: 4-2-3-1

Sobís

Xisco - Capi - Odonkor

Juande - Arzu

F. Vega - Juanito - Damiá - Ilič

Casto

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
illnoir - 02.05. Odpovědět

tunak : clovece stihas v zivote jeste neco jinyho krom fotbalu :D ?

illnoir
tunak - 03.05. Odpovědět

No jasně, já se nakonec k sledování fotbalu moc ani nedostanu a na zápase jsem naposled byl ještě někdy loni na Letný. A že bych si zahrál... to už léta ne, bohužel. S časem je to vůbec od konce střední školy nějaký takový všelijaký Smajlík 2

tunak

Jseš ale vytrvalej pisatel snad na všech diskuzích. Kdo se jenom opováží něco namítnout proti mému komentáři, jeho body na tipovačce budou pozvolna klesat... To není vtip.

Phootball Phantom
tunak - 04.05. Odpovědět

No já naposled namítl a za tohle kolo získal asi 20 bodů, takže se opovážím něco zase namítnout, jestli dovolíš. To není vtip. Smajlík 7

tunak
Raimok - 05.05. Odpovědět

Já mám o trochu víc... Kdo se jenom opováží něco namítnout proti mému komentáři, jeho body na tipovačce budou pozvolna klesat... To není vtip.

Raimok
tunak - 05.05. Odpovědět

ne, to opravdu není vtipné. Smajlík 7

tunak
Lucas - 01.05. Odpovědět

No abych řek pravdu vidím to na výhru Almeríe...čekám i docel pěknej zápas 3:2 (Melo,Ortiz,Ortiz - González,Pavone) Smajlík 2

Lucas

Betis má jednu z nejkvalitnějších záložních řad v Primera Division, Almérii nepustí k vyloženější šanci kvalitní obránci. Kdo se jenom opováží něco namítnout proti mému komentáři, jeho body na tipovačce budou pozvolna klesat... To není vtip.

Phootball Phantom
tunak - 30.04. Odpovědět

Připomínáš mi jeden maďarskej film. Jeden popelář se tam vrátil v čase do třiapadesátýho roku, do dne, kdy Puskás, Hidegkuti, Kocsis, Czibor a ostatní psali dějiny fotbalu a fenomenálním zůsobem zneuctili domácí páprdy ve Wembley. A náš milý popelář brouzdal Budapeští a chodil z putiky do putiky a všem kazil radiový přenos předpovídáním toho, co se stane v následujících minutách. Z každý hospody ho vyrazili...a ty nám tu chceš jako on zkazit zápas? Btw, Maďaři vyhráli ve Wembley 6-3 (Hidegkuti hattrick) a o rok později doma natřeli Albion 7-1, což byla nejhorší porážka Anglie v mezistátních zápasech vůbec. Tehdejší maďarský tým je považován za asi vůbec nejlepší mužstvo všech dob (možná ještě s Pelého kanárky) a inovace taktiky, kterou Maďaři přinesli (Puskás nebo Hidegkuti stažen na SS) byla vůbec první zásadní taktickou změnou fotbalových formací (další přinesli opět kanárci). Doplním, že na MS 1954 porazili Hidegkúti a spol. Koreu 9-0, potom smetli Z. Německo 8-3 (Kocsis 4 góly), ve čtvrtfinále bez zraněného Puskáse porazili Brazílii 4-2 a nikdo nepochyboval, že ve finále znovu přejedou Němce. Jenže němci otočili zápas z 0-2 na 3-2 a poprvé vyhráli šampionát (bylo to velké povzbuzení pro poválečn německo). Říká se tomu Bernský zázrak. Násilím potlačená revoluce o dva roky později ukončila zlatý věk maďarského fotbalu, který se asi nikdy nebude opakovat, Koscis odešel do Barcelony, Puskás do Realu, jen Nándor Hidegkuti zůstal doma a vedle Ference Puskáse je to největší madarská fotbalová legenda. Vím, že to nesouvisí s tématem, ale je to zajímavej detail fotbalový historie - před válkou ji svým způsobem psalo Československo (a jednou i po válce, památným rozmetáním Argentiny 7-0) a těsně po válce Maďarsko, než se to naučili hrátněmci a Brazilci.

tunak
tunak - 01.05. Odpovědět

Jinak souhlasím, betis má dobrou zálohu, ale nepodává vůbec konsistentní výkony. Nevíš, co můžeš čekat. Kromě toho Betis je určitě silnější doma. Almeríi tady aspoň na bod věřím.

tunak
tunak - 01.05. Odpovědět

Mimochodem, pro ty, kdo neznají... http://www.youtube.com/watch?v=QgOs _m5bXCs sestřih ze zápasu, okolo najdete další pěkná videa s touto tématikou.

tunak
Lucas - 01.05. Odpovědět

Zajímavé...

Lucas
tunak - 28.04. Odpovědět

Almería nemá dost kvalitní tým na to, aby ještě zvládla zabojovat o pohár UEFA. Doma Betis může porazit, tipuju ale kříž.

tunak
Informace o zápase
Soutěž: Primera Division
Kolo: 35. kolo
Datum a čas: 04.05.2008 - 17:00
Komentářů: 13 komentářů
Tipovačka uživatelů
Výhra domácích Remíza Výhra hostů
42,4%
1
24,3%
1
33,2%
1
Tipovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
Celkem tipovalo 382 uživatelů.