Zpět na » Primera Division » Zápasy » Real Madrid CF vs. Sevilla FC

Real Madrid CF vs. Sevilla FC - Online přenos

Stránka se obnoví za 30 sekund.
Minuta Ikonka Popis události
90. min. poznamka Po brankách Heinze, Raúla a Higuaina zvítězil Real 3:1. Čestný úspěch si za hosty připsal Kanouté. Real Madrid má po 30.kole v čele tabulky náskok 6 bodů před Villarealem a 7 před největším rivalem Barcelonou. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc!
90. min. pistalka Je tu konec zápasu.
Sevilla FC
90. min.
Roh vyšel naprázdno a vypadá to, že už se dnes ničeho závažnějšího nedočkáme.
Sevilla FC
90. min.
Fabiano se prodíral pokutovým územím Realu, ke střele se ale nedostal. Je tu jen roh pro Sevillu.
90. min. poznamka Nastaveny budou tři minuty.
Real Madrid CF
86. min.
stridani Za velkých ovací fanoušků předává Raúl kapitánskou pásku Casillasovi a opouští hřiště. Zahraje si Robinho.
Sevilla FC
83. min.
Fabiano se procpal ke střele, mířil ale nad branku Casillase.
82. min.
stridani Střelec třetího gólu Higuain střídá, nahradil ho Julio Baptista.
80. min.
zk Diarra zastavil pronikajícího Navase a zařadil se mezi potrestané hráče.
80. min. poznamka Deset minut do konce zápasu a zdá se že je rozhodnuto. Real kombinuje a rychlými přesnými přihrávkami deptá soupeře.
Sevilla FC
75. min.
offside Kanouté dnes již po několikáté v offsidu.
Sevilla FC
72. min.
stridani Střídají i hosté, Arouna Koné nahradil Capela.
72. min.
stridani Právě Guti dnes končí, nahradil ho Diarra.
70. min.
poznamka Jedna zajímavá informace vytažená ze statistik. Guti dnes 49x přihrával a z toho 44x přesně. Neuvěřitelné číslo!
68. min.
vykricnik Sneijder vyslal pěknou kolmicí Raúla, Palop jeho střelu z blízka vyrazil.
65. min.
gol Real Madrid zvyšuje vedení! Na konci rychlé kombinační akce Realu byl centrující Guti a přesně střílející Higuain! 3:1.
Sevilla FC
63. min.
Rohový kop pro Sevillu ohrožení branky nepřinesl.
60. min.
zk Rychlý protiútok zastavil nedovoleně Guti a byl potrestán žlutou kartou.
58. min.
vykricnik Higuain se řítil sám na Palopa. Ten vyrazil střelu i následnou dorážku a drží hosty ve hře o body.
57. min.
zk Raúl si připsal zbytečnou žlutou, když fauloval a následně zabránil soupeři v rychlé rozehrávce.
Sevilla FC
55. min.
poznamka Sevilla začala druhý poločas o poznání aktivněji a tlačí se dopředu.
Sevilla FC
53. min.
pistalka Volný přímý kop pro Sevillu, Robben fauloval Alvese. Centrovaný míč skončil na prvním hráči Realu.
Sevilla FC
50. min.
zk Po faulu Mosquerra již píšťalka němá nezůstala a jako bonus ukazuje rozhodčí hráči Sevilly ještě žlutou kartu.
Sevilla FC
50. min.
Kanouté se dostal ve vápně do střetu s Cannavarem, penalta se však nepíská.
Sevilla FC
46. min.
poznamka Registrujeme jedinou změnu v sestavě uskutečněnou o pauze. Poulsena nahradil Renato.
Sevilla FC
46. min.
Průnik Adriana Correiry končí rohovým kopem. Ten však hráči Realu v poklidu odvrátili.
46. min. pistalka Druhý poločas právě odstartoval.
45. min. pistalka První poločas skončil, do kabin odcházejí týmy za stavu 2:1 pro domácí Real.
Sevilla FC
44. min.
zk Žlutou kartu za svůj zákrok na Ramose obdržel Prieto.
Sevilla FC
44. min.
Navas napřáhl za vápnem a vyzkoušel Casillasovu pozornost.
40. min.
gol Real Madrid s odpovědí neváhal. Raul opět převažuje vedení na stranu svého týmu! Kanonýr Bílého baletu se prosadil proti dvojici bránících hráčů Sevilly a z cca šesti metrů nekompromisně zavěsil! Parádní asistenci si připsal Sneider. 2:1
Sevilla FC
38. min.
gol Sevilla FC právě vyrovnala! Po hlavičkované ve vápně Bílého baletu se Kanouté na hranici offsidu dostal k míči a nebyl pro něj problém dopravit z malého vápna míč za bezmocného Casillase! 1:1.
Sevilla FC
34. min.
Sneijder se ujal exekuce standartní situace. Jeho střela byla ale velmi nepovedená a mířila vysoko nad.
Sevilla FC
34. min.
Fabiano se ocitl v dobré střelecké pozici, jeho pokus však skluzem zblokoval Heinze. Pěkný obranný zákrok!
Sevilla FC
32. min.
stridani Je tu první střídání hostí. Crespo nestíhal Robbena a tak jej nahradil Jesus Navas.
Sevilla FC
32. min.
Tvrdou střelou sestřelil Cannavara Fabiano. Trefil italského reprezentanta do obličeje a ten zůstal otřesený ležet na trávníku.
30. min.
Půlhodinka za námi, Real zatím drží otěže utkání pevně ve svých rukou. K úplné spokojenosti jim chybí jen větší klid a štěstí v koncovce.
28. min.
vykricnik Obrovská šance Realu ztroskotala na Palopovi, který nejprve vyrazil střelu Higuaina a následnou Raúlovu dorážku chytil!
26. min.
zk Heinze se zapisuje do statistik podruhé, tentokrát byl potrestán žlutou kartou za protesty.
Sevilla FC
22. min.
Fabiano a následně Alves se snažili proniknout do vápna domácích marně. Ztroskotali na pozorné obraně.
Sevilla FC
20. min.
Kanouté obelstil Heinze, centr však poslal přímo do náručí Casillase.
16. min.
poznamka Real začal velmi dobře, nejaktivnějším hráčem je zatím asi Sneijder, lterý zásobuje své spoluhráče přesnými přihrávkami.
Sevilla FC
13. min.
offside Kanouté vystaven do offsidu. Real hraje zatím vzadu takticky velmi dobře. Je to již druhá situace, kdy se jim podařilo rychlonohého útočníka Sevilly takto přelstít.
9. min.
Guti se řítil na branku. Správný moment ke střele však prováhal.
7. min.
gol Domácí se ujímají vedení! Faul Crespa se ukázal jako smrtící. Wesley Sneijder totiž centrem našel hlavu Heinze a ten dal svůj první gól v dresu Bílého baletu. 1:0
Sevilla FC
7. min.
zk Crespu zabrzdil rozběhnutého Robbena a obdržel žlutou kartu.
6. min.
vykricnik Higuaín střílel tvrdě těsně nad!
Sevilla FC
4. min.
Poprvé zahrozila dvojice Kanouté - Fabiano, druhý jmenovaná poslal míč mimo branku a Casillas bude odkopávat.
1. min. pistalka Hlavní rozhodčí José Antonio Teixeira Vitienes právě poprvé pískl do píšťalky.
Sevilla FC
poznamka Sestava FC Sevilla: Palop, Correira, Prieto, Mosquera, Crespo, Capel, Keita, Poulsen, Alves, Kanouté, Fabiano
poznamka Sestava Real Madrid: Casillas, Marcelo, Heinze, Cannavaro, Ramos, Robben, Guti, Higuaín, Gago, Sneijder, Raúl.
poznamka Vítám vás u posledního zápasu 30.kola Primera Division. Vedoucí tým tabulky Real Madrid bude hostit Sevillu FC a bude se snažit zvýšit svůj náskok v čele španělské ligy. Utkání začne za malý okamžik.