Zpět na » Liga mistrů » Zápasy » FC Bayern München vs. Olympique Lyon

FC Bayern München vs. Olympique Lyon - Online přenos

Stránka se obnoví za 30 sekund.
Minuta Ikonka Popis události
90. min. poznamka Dobrou noc, těším se u dalších utkání Ligy mistrů nashledanou.
90. min. vykricnik Řecký rozhodčí ukončil utkání. Bayern Mnichov ve druhé půli vyrovnal na konečných 1:1.
90. min. poznamka Nastavují se tři minuty.
FC Bayern München
90. min.
Nadějný přímý kop Bayernu skončil na rohu.
Olympique Lyon
87. min.
stridani Boumsong vystřídal kapitána Lyonu Juninha, jenž si o střídání sám řekl.
84. min.
vykricnik Benzema pohrdl gólovou šancí. Mířil na Rensinga, svoji šanci ale nevyužil.
83. min.
poznamka Odražený míč napálil zpoza vápna Toni. Mířil ale do míst, kde stál Lloris.
82. min.
stridani Franck Ribéry za potlesku diváků odchází z trávníku. Vystřídal ho Tim Borowski.
80. min. poznamka Do konce zápasu zbývá posledních deset minut.
77. min.
zk Cris si počínal v souboji s Tonim nedovoleně. Také dostal žlutou kartu.
76. min.
vykricnik Ederson od brankové čáry přihrával před branku Rensinga. Mounier branku netrefil.
75. min.
stridani Střídání na straně Lyonu. Pro Freda utkání skončilo, na trávník naopak vyběhl Mounier.
73. min.
vykricnik Po přímém kopu domácích chybl kousek Luciovi, aby tečoval míč za záda Llorise.
71. min.
poznamka Ederson vystřelil z veliké dálky. míč letící mimo branku měl Rensing pod kontrolou.
71. min.
Klose si u pravé postranní čáry pohrál s Makounem a Mensahem. Hráči Lyonu jej museli faulovat.
68. min.
poznamka Fred přihrával úplně volnému Benzemovi. Lucio ale včas zasáhl.
65. min.
vykricnik Ribéry si přehodil míč z pravé na levou nohu. Svoji střelu poslal mezi nohama jednoho z obránců. Lloris míč neviděl. Naštěstí pro Lyon netrefil Ribéry branku.
61. min.
zk Makoun se vůbec nepáral se Zé Robertem. Zblízka si tak mohl prohlédnout žlutý terčík.
60. min.
zk Také Juninho uviděl za svoji reakci ke Klosemu žlutou kartu.
59. min.
zk Miroslav Klose viděl žluté napomínání za faul zezadu na Juninha.
55. min.
vykricnik Benzemovi chyběl malý kousíček, aby sám před brankou poslal míč do branky. Na přesnou přihrávku po zemi ale nedosáhl.
54. min.
offside Toni chycen v ofsajdu.
52. min.
poznamka Klose si naběhl do volného prostoru. Přesně odcentroval před branku, našel úplně volného Zé Roberta. Malý záložník hlavičkoval, Lloris si na míč sáhl, gólu ale zabránit nedokázal.
52. min.
gol Zé Roberto potěšil domácí fanoušky vyrovnávacím gólem!
51. min.
vykricnik Další šance Toniho! Italský snajpr se odpoutal od Bodmara a hlavičkoval. Branku ale netrefil.
49. min.
zk Demichelis ostře podkopl Toulalana. Rozhodčí ocenil jeho zákrok žlutou kartou.
48. min.
offside Toni využil postavení na hranici ofsajdu. Naběhl si na přesnou přihrávku. Ve velké šanci ale přestřelil branku. Míči pomohl nad bránu také dotyk Llorise.
46. min. Druhý polačas začal. Oba týmy začaly v sestavách, ve kterých skončily první.
45. min. vykricnik Poslední akcí Bayernu skončil první poločas. Lyon vede v Mnichově 1:0!
45. min. pistalka Řecký rozhodčí Kyros Vassaras nastavil jednu minutu.
43. min.
poznamka Bayern vybojoval dva rohové kopy za sebou. Z ani jednoho se ale gólová šance nezrodila.
40. min.
vykricnik Na centr od pravé lajny si před brankou naskočil Luca Toni. Nezamířil ale přesně a míč letěl mimo branku.
36. min.
stridani Pravděpodobně zraněný Govou opustil hřiště velmi brzy. Nahradil jej Brazilec Ederson.
36. min.
poznamka Centr Ribéryho mířil mezi diváky do hlediště.
34. min.
Cris malou domů přerušil nadějnou akci Bayernu.
30. min.
vykricnik Luca Toni se prosmýkl ke střele. Levačkou tvrdě vypálil, Lloris perfektně konečky prstů vyrazil.
28. min.
Bayern se snaží napravit svoji chybu. Do žádné šance se ale zatím od inkasovaného gólu nedostal.
25. min.
poznamka K přímému kopu z poloviny hřiště se postavil Juninho. Jeho střelu nešťastně hlavou nadzvedl Demichelis, míč zapadl k pravé tyči branky. Rensing zůstal jen zkoprněle stát.
25. min.
gol Lyon se ujal vedení!
23. min.
vykricnik Ribéryho střela zpoza vápna vystrašila Llorise. I přes stíněný obránců Lloris výborně vyrazil.
21. min.
zk Mensah fauloval u postranní čáry pronikajícího Kloseho. Za svůj čin uviděl žlutou kartu.
17. min.
vykricnik Schweinsteiger prošel s míčem do pokutového území, ještě se snažil najít Toniho před brankou. Ke gólu chyběl krok.
16. min.
vykricnik Krajní obránce Révelliére napřáhl z dálky. Míč proletěl kousek vedle levé šibenice Rensingovy branky. Hlediště jen zahučelo.
11. min.
vykricnik Juninho opět ukázal svoji silnou stránku. Přesným centrem našel hlavu Freda. Rensing se štěstím vytěsnil míč nohou mimo branku.
10. min.
Po kontaktu Mensaha a Toniho ve vápně Lyonu se domácí fanoušci dožadovali penalty. Píšťalka rozhodčího zůstala ale němá.
9. min.
vykricnik Po levé straně se prohnal Lahm. Kolem několika protihráčů si připravil míč na pravačku. Vypálil ale doprostřed branky, kde stál připravený Lloris.
8. min.
poznamka Skvělým napadáním na soupeřově půlce vybojoval Lyon míč.
7. min.
vykricnik Centr Ribéryho letěl přesně do míst, kde stál Luca Toni. Italský kanonýr ale hlavičkoval nad branku.
5. min.
vykricnik Další nebezpečný Juninhův přímý kop. Ve vápně těsně nedosáhli Mensah a Benzema.
4. min.
vykricnik Klose předskočil obránce těsně před brankou. Nezamířil však přesně.
3. min.
Také Juninho zahrával přímý kop. Míč ukryl v rukavicích Rensing.
2. min.
Schweinsteigerův centr z přímého kopu skončil za brankovou čárou.
2. min.
Bayern hraje v bílých dresech. Lyon oblékl svítivě žlutou barvu.
1. min.
pistalka Domácí Toni a Klose rozehráli utkání úvodním výkopem.
poznamka Oba týmy mají odlišnou formu. Lyon v letošní sezóně ještě neprohrál. Bayernu se nepodařily poslední dvě utkání v lize. Po domácím debaklu s Brémami prohrál Bayern také v Hannoveru.
poznamka Sestava Lyonu: 1 Lloris - 20 Révelliére, 5 Bodmer, 3 Cris, 15 Mensah - 8 Juninho, 28 Toulalan, 17 Makoun - 14 Govou, 9 Fred, 10 Benzema. Trnérem je Claude Puel.
poznamka Sestava Bayernu: 1 Rensing - 23 Oddo, 33 Breno, 3 Lucio, 21 Lahm - 31 Schweinsteiger, 6 Demichelis, 15 Zé Roberto, 7 Ribéry - 18 Klose, 9 Toni. Vše z lavičky řídí Jürgen Klinsmann.
V moderní aréně v Mnichově přivítá domácí Bayern Olympique Lyon.
V Mnichově se utkají německý a francouzský mistr.
Přeji pěkný podzimní večer. Ligy mistrů pokračuje druhým kolem základních skupin. Vítám všechny diváky u sledování zápasu skupiny F.