Zpět na » Gambrinus liga » Zápasy » FC Baník Ostrava vs. FK Viktoria Žižkov

FC Baník Ostrava vs. FK Viktoria Žižkov - Online přenos

Stránka se obnoví za 30 sekund.
Minuta Ikonka Popis události
90. min. pistalka Utkání skončilo zaslouženým vítězstvím Baníku
FC Baník Ostrava
90. min.
Lukeš dostává pěknou nahrávku a střílí do boční sítě
FK Viktoria Žižkov
89. min.
stridani Richarda Kalouda střídá Bláha
88. min.
Řezník se nedohodl s Rajtoralem a tak přichází Fickova nahrávka vniveč
84. min.
stridani Na hřiště se podívá také Ondřej Ficek, střídá Františka Rajtorala
84. min.
Kolínko, střela přes hlavu. I to má v repertoáru Kalod, jenže branku netrefil
81. min.
stridani Daniela Tchuře střídá Róbert Zeher
80. min.
A Lukeš se ihned zapojuje do hry, jeho vzdušný pas je sražen a tak si ještě zkusí kopnout rohový kop
77. min.
stridani Za ovací ve stoje odchází Rudolf Otepka a střídá jej po dlouhodobém zranění uzdravený Martin Lukeš. Otepka při odchodu symbolicky smeká před svým spoluhráčem
75. min.
stridani Švancara odchází a nahrazuje jej Demuan
70. min.
gol Otepka sebral míč, proběhnul s ním celou obrannou polovinu, nacentroval Svěrkošovi do běhu, který utekl poslednímu bekovi a zakončil
67. min.
vykricnik Baník vymýšlí možná až příliš, ale jeho akce jsou pohledné. Rajtoral si obhodil obránce zhruba deset metrů od branky, ale upadl. Hraje se ale i v sedě a tak Rajtoral nabil Svěrkošovi, který těsně míjí branku
66. min.
vykricnik Tlak Svěrkoše na žižkovskou obranu platí. Míč se po špatném odkopu od něj odrazil k Magerovi, který ale zaváhal a obránci jej dohnali.
63. min.
gol Svěrkoš s Rajtoralem přečíslili obranu Žižkova, Václav Svěrkoš nahrál Rajtoralovi před przádnou branku a druhý gól je na světě.
62. min. 8406 diváků si našlo cestu do ochozů dnešního utkání
58. min.
vykricnik Po prachbídném odkopu hostí vyslal Svěrkoš Mageeru, jenž se odhodlal k ráně z 25 metrů a trefil tyčku
55. min.
Rohový kop se Otepkovi příliš nepodařil. Centr totiž opustil hrací plochu ještě dříve než se snesl k brance.
51. min.
zk Žlutý kartonek také pro Reného Bolfa
49. min.
zk Tomáš Procházka vidí žlutou kartu za nesportovní gesto
47. min.
vykricnik Magera si nadhodil míč na efektní nůžky, střelu blokuje obrana hostí, dle názoru ostravských fanoušků, rukou
46. min.
pistalka Druhá půlka začíná výkopem Ostravy
45. min. poznamka Baník po celou dobu tlačí do sevřené obrany Žižkova, leč obranný val hostí není zcela těsný a často má mezery zejména v ofsajdové pasti. Viktorka si vypracovala jedinou větší šanci, Ostrava několikrát více a zaslouženě vede
45. min. pistalka První poločas byl ukončen
45. min.
Na počátku nastavení, které bude trvat jednu minutu se prosazuje Otepka, ale příliš velká faleš tlačí balon daleko od Bartalského tyče
43. min.
offside Užuž se Svěrkoš znova rozbíhal do sóla proti Bartalskému, ale jeho sprint je marný, nacházel se totiž v ofsajdovém postavení
42. min.
Bartalský je ve stálém zápřau útočníků Baníku. Nyní musel skočit po střele Magery
41. min.
Vysunutí Čoupka na Tchuře, centr do malého vápna a zákrok Bartalského
37. min.
gol Po sklepnutí Magery se do zakončení natlačil Václav Svěrkoš, což pro Baník nese ovoce!
32. min.
Velmi dobrou střelu Rajtorala vytěsňuje Bartalský na rohový kop
31. min.
Neuwirth blokoval Kaloda a ten se tak nedokázal trefit do branky
27. min.
vykricnik Svěrkoš si chytře naběhnul na rohový kop a z voleje střílí těsně nad
27. min.
Ruka ve velkém vápně a nedopískaný faul na Svěrkoše. To jsou důvody zlostného hvízdání ostravských ochozů
22. min.
Rajtoral si obhodil obránce a vystřelil, jenže míč mu při střele odskočil a letí kamsí do neznáma
19. min.
vykricnik Tomáš Marek posílá nádherný míč do pokutového území, kde běžecký soubjo nad Svěrkošem vyhrává Bartalský.
14. min.
Baník je stále s míčem na kopačkách a trend utkání je již určen: 10 hráčů Ostravy se snaží protlačit míč do branky Viktorie Žižkov, kterou hájí v těsném obestoupení deset mužů v červenobílých dresech.
11. min.
vykricnik No co si všechno Svěrkoš nedovolí?! Přehodil si patičkou míč přes tělo a následnou střelu vyráží až tyč!
10. min.
vykricnik A obrovská příležitost i na straně Ostravy! Dlouhý balon za obranu jako první doběhnul Václav Svěrkoš, ovšem skvělý zákrok vyběhnuvšího Bartalského zachraňuje situaci.
8. min.
vykricnik Kušnír jen těsně přestřelil Vaškovo břevno!
4. min.
Svěrkoš sražen ve velkém vápně, dle pana Fraňka v rámci pravidel
3. min.
Baník od úvodního hvizdu tlačí soka ke své bráně. Zatím vytěžil jen jeden zblokovaný centr a jeden do zámezí
1. min.
pistalka Zápas začal výkopem hostí
poznamka Týmy nastupují na hrací plochu
poznamka Vzájemná bilance těchto soupeřů je nad míru vyrovnaná. Jak Ostravané, tak Viktoriáni zvítězili po osmi duelech, sedm jich skončilo nerozhodně. V podzimním střetu na půdě Žižkova byl úspěšnější Baník, když zvítězil 2:0, ale na Bazalech zvítězil naposledy před sedmi lety.
poznamka Náhradníci: Lukeš, Zeher, Cigánek, Pavlík, Ficek, Ricka, Buček.
poznamka Náhradníci: Moughfire, Novák, Demuan, Blaha, Pařízek.
pistalka Rozhodčí dnešního utkání: Franěk - Kordula, Čecháček. Čtvrtý rozhodčí: Hrubeš. Delegát: Trčka.
poznamka Sestava: Vašek – Řezník, Neuwirth, Bolf, Čoupek – Rajtoral, Otepka, Marek, Tchuř – Svěrkoš, Magera.
poznamka Sestava: Bartalský - Šťastný, Labant, Mores, Xavier - Kropík, Procházka, Koukal, Kušnír - Kalod, Švancara.
poznamka Příjemný podvečer z ostravského stadionu Na Bazalech vám přeje redaktor Petr Polák. Mým zprostředkováním můžete být i vy svědky utkání 23.kola 1.Gambrinus ligy mezi Baníkem Ostrava a Viktorií Žižkov.