Zpět na » Gambrinus liga » Zápasy » Bohemians 1905 vs. FK Mladá Boleslav

Bohemians 1905 vs. FK Mladá Boleslav - Online přenos

Stránka se obnoví za 30 sekund.
Minuta Ikonka Popis události
93. min. pistalka Utkání skončilo nerozhodně 1:1
90. min. poznamka Rozhodčí nastaví 3 minuty. Hosté se zatím dobře brání
Bohemians 1905
88. min.
Domácí zahrávali rohový kop, ten hosté odvrátili. Bohemians se snaží ještě na poslední chvíli urvat 3 body.
86. min.
Pro přímý kop Ivana Haška si došel gólman Miller.
FK Mladá Boleslav
84. min.
zk Po tvrdém skluzu na Šmardu vidí žlutou kartu Kalina.
83. min.
stridani Davida bartka střídá Jan Moravec.
83. min.
Morávek zkoušel střelou z kraje vápna překvapit Millera, ale jeho projektil si cestu do branky nenašel.
81. min.
zk žlutou kartu uviděl Ivo Táborský.
78. min.
poznamka Po centru Iva Táborského se prosadil Radim "Emil" Holub. Na jeho k pravé tyčy Zich nedosáhl.
78. min.
gol Vyrovnáno 1:1!
77. min.
vykricnik Bohemians mohli vést 2:0. Po hrubce Rolka šel sám na Millera Škoda, ale gólman jeho kličku vystihl.
75. min. poznamka Už se zase svítí. Můžem si jen přát, aby světla vydržela do konce utkání.
75. min. Asi po pěti minutách hry je v Ďolíčku znovu tma. Na to hostující fans začali skandovat "tady bude druhá liga". Domácí reagovali "Nejste vidět"
74. min. poznamka Utkání přihlíží 6820 diváků.
73. min.
stridani Boleslav střídá. Odstoupil Tomáš Sedláček, místo něj nastoupil Ivo Táborský.
72. min. poznamka V Ďolíčku už se znovu svítí a hra pokračuje v 72. minutě utkání.
72. min. poznamka V Ďolíčku je právě tma. Osvětlení náhle zhaslo a zápas bude teď s nejvyšší pravděpodobností přerušen. otázkou je na jak dlouho
71. min.
vykricnik Šdoda ukličkoval obránce hostů a posadil centr na hlavu Ordoše, který minul bránu.
68. min.
poznamka Hosté se urputně snaží o ofenzívu, bojuje se o každý metr hrací plochy a začínají se množit tvrdé zákroky i fauly.
66. min.
Před Kopicem ukryl míč do náručí Zich.
64. min.
zk Žlutou kartu dostal Karel Rada.
62. min.
poznamka Milan Škoda se po chybě hostů dostal k míči, sám postupoval až před Millera, kterého zušeně obstřelil.
60. min.
gol Bohemians se ujímají vedení.
60. min.
stridani Na hřiště se místo Řezníčka podívá Radim Holub.
57. min.
stridani Střídání Bohemky: Nevýrazný Slezák přepouští místo Ordošovi.
56. min.
vykricnik Po akci Kaliny se ke střele dostal Kysela a Zich měl plné rukavice práce s jeho dělovkou.
55. min.
Kalina se ocitl v dobré pozici, ale míč od Řezníčka nezpracoval pokoušel se zakončit z první, ale míč netrefil.
50. min. offside Řezníček přistižen v ofsajdu.
48. min.
Hodúrův přímý kop proplachtil až k Zichovi.
47. min.
Přímý kop z hloubi pole rozehrál Ivan Hašek, gólman Miller si přetažený centr stáhl ze vzduchu.
46. min. pistalka Začal druhý poločas utkání.
45. min. poznamka První půli byli domácí jasně lepším týmem. Vytvořili si řadu šancí a hosty dlouho k ničemu nepustili. Zatím mohou domácí pouze litovat neproměněných šancí.
45. min. pistalka Rozhodčí ukončil první poločas.
45. min.
zk Žlutou kartu obdržel Jakub Řezníček.
44. min.
Řezníček šel sám po pravé straně hřiště, obešel bránícího hráče a vystřelil na bližší tyč. Střelu Zich vyrazil nohama na roh, ze kterého hosté nic nevytěžili.
42. min.
Akci Kaliny s Kyselou zneutralizovala domácí obrana, na druhé straně si zadáci hostů poradili s Morávkem.
40. min.
Rohový kop Bohemians Středočeši odvrátili. Následná rána Morávka šla mimo.
36. min.
stridani Vlastimil Karal už zápas nedohraje, jeho zranění je vážnější než se zdálo a tak ho nahrazuje Lukáš Marek.
36. min.
zk Žlutou kartu dostává Jiří Mašek.
34. min.
Morávek vyslal další pokus na Millera, který si s nikým netečovanou střelou tentokrát bez problémů poradil.
31. min.
zk Žlutou Kartu uviděl od rozhodčího Vlastimil Karal.
30. min.
poznamka Bohemka sevřela Boleslav ve vlastním vápně, několik nejistých zákroků Millera vzbudilo emoce na tribunách a fanoušci ženou "Klokany" k úvodní brance.
29. min.
stridani Střídání Boleslavi: Místo Poláčka nastupuje Jiří Mašek.
27. min.
zraneni Karal se ocitl na trávníku, po ošetření zas pokračuje ve hře.
25. min.
vykricnik Dvakrát se dostal do zakončení Bartek, ale s jeho střelou si Miller poradil, druhou zblokovala obrana.
24. min.
Bartek se stačil dostat přes tři bránící hráče, vybojoval přímý kop. Po něm zkoušel střílet Rezek, ale jeho nepovedená střela vystrašila Millera, který musel míč vyrážet do nepřehledné situace.
23. min.
Po přímáku Haška hlavičkoval na Boleslavskou branku Nikl.
20. min.
nepřesný centr Šmardy konči u Millera, který hned založil protiútok hostů.
18. min.
Kombinaci domácích utnul Poláček. Domácí jsou stále v náporu.
16. min.
Niklův pas do uličky na Slezáka na poslední chvíli skluzem zablokoval Rolko.
14. min.
Rajnochův špatný odkop před Škodou chtěl využít Nikl, ale jeho střele se postavili do dráhy obránci hostů.
12. min.
Sedláček vysunul Kyselu, který našel před vápnem hostí Poláčka, ten se však k zakončení nedostal. Včas k němu přistoupil Šmarda.
9. min.
Morávek zatáhl míč po pravé straně, ale jeho centr dokázal Miller nadvakrát zkrotit ještě před dotírajícím Škodou.
6. min.
Na roh naskakoval Kopic, ale jeho hlavička cíl nenašla.
5. min.
Řezníček na druhé straně vybojoval rohový kop.
4. min.
Rolko vyhrál sprinterský soboj před Slezákem a na chvíli tak uklidnil domácí obranné řady.
3. min.
Druhá střela Rezka, tentokrát po zpětné přihrávce Slezáka skončila nad brankou Boleslavi.
2. min.
První šanci si připsali domácí. Morávek našel centrem ve vápně Rezka, který přízemní ranou otestoval Millera.
1. min.
pistalka Utkání bylo zahájeno. Výkop měli domácí.
poznamka Rozhodčí Jech přivedl obě mužstva na hrací plochu.
poznamka Krátce před utkáním se na Prahu snesl příval deště a sněhu. Naštěstí se jednalo pouze o přeháňku a na kvalitu terénu to mít vliv nebude. Tribuny se deset minut před začátkem utkání slušně zaplňují. Sektor příznivců hostí zatím zeje prázdnotou a nic nenasvědčuje příjezdu osmi autobusů z Mladé Boleslavi.
pistalka Utkání bude řídit rozhodčí Jech spolu s J. Košecem a Ivanem Tauberem.
poznamka Domácím se vyprazdňuje marodka a tak budou moci nastoupit Morávek, Rezek i distancovaný Sňozík. Pro dnešní zápas dal ale před ním trenér Busta důvěru mladému brankáři Zichovi.
poznamka Na lavičce náhradníků budou připraveni zasáhnout do hry: Holub, Táborský, Ganugrava, Hrdlička, Procházka, Mašek, Šeda.
poznamka Sestava hostů: Miller - Ševinský, Kopic, Rolko, Kalina - Sedláček, Rajnoch, Poláček, Hodúr - Kysela, Řezníček.
poznamka Na lavičce budou připraveni: Lukáš, Marek, Moravec, Ordoš, Kotyza, Sňozík.
poznamka sestava domácích: Zich - Karal, Rada, Nikl, Šmarda – Rezek, Vágner, I. Hašek, Bartek - Slezák, Škoda.
poznamka Dobré pomlázkové odpoledne z Vršovic. Dnes budeme společně sledovat zápas domácích Bohemians s Mladou Boleslaví. U online reportáže Vás vítá Petr Pomazal.