Zpět na » Premier League » Zápasy » Manchester City vs. Fulham FC

Recoba - 13.04. Odpovědět

Robinho někdy hraje jako šmatlon´

Recoba
ManCity - 12.04. Odpovědět

No tak první půlka, tam to bylo od obou týmu naprosto bez chuti a odchozené. Jediný sprint v celém poločase předvedl Ireland, a taky to nebylo kdovíjak naplno a byla z toho branka. V první půli jsme měli chalupářům nasázet dvě tři branky a byl klid. Místo toho v druhé půlce jsme hráli ještě vlažněji (to jsem myslel, že už ani nejde) a Fulhamu to tam spadlo...pokud Hughes nedokáže přinutt hráče, aby zápas odjezdili po prdeli, pak je to špatné a půjde bohužel od válu... Smajlík 11

ManCity
indy - 12.04. Odpovědět

no ale vy jste ani neměli zčeho nasázet ty dvě,tři branky....za první puli jste měli jednu střelu na bránu a to ještě tu golovou....navíc fulham hrozil s protiutoku a byl nebezpečnější...a když přišel robinho bylo vymalováno...já ho opravdu nikdy nevidím pořádně odehrát míč,vždycky ho moc dlouho drží....no a to jak naložil stou šancí jak byl sám před golmanem...hrůza

indy
ManCity - 13.04. Odpovědět

to indy: Já neříkám, že jsme měli šance na ty dva tři góly, ale v první půli, kdy Fulham nic nehrál, jsme si ty šance měli vytvořit. Ale to musí naši hráči odjezdit po zadku a hýbat se a ne stát. V první půli Fulham ničím nezahrozil, byl statický, ale my jsme hráli jak házenkáři, sice jsme měli balon, ale všichni stáli...druhá půlka už byla naprosto o něčem jiném, Fulham začal běhat, my ne a zaslouženě vyhrál...

inside info for you

jestli bude hrat fulham jako proti scum a liverpoolu tak to vidim spise na remizu 2:2

klucina

remízka

martin89s

2:0 BELLAMY,ROBINHO Smajlík 7

filips99
Brain32 - 12.04. Odpovědět

Bellamy je mimo Smajlík 7 a dost možná do konce sezóny ! To bys měl jako fanda Citi vědět ... A Robinho měl na treningu také problémy nad jeho startem je otazník ...