Zpět na » Premier League » Zápasy » West Bromwich Albion vs. Newcastle United

takovou přestřelku sem nečekal, no ale konečně začal Newcastle něco dělat, klub s takovou historii by se měl držet aspoň ve středu tabulky a né bojovat o záchranu...

stale bojuje jsou jen 4 body rozdil...

Fugas

no to sice jo..ale zase pár bodů od sestupu...

Dephetus

Tady je chyb! Například v článu Chelsea opět ztratila, Liverpool porazil Portsmouth, kde jsou souhrny odehraných zápasů je třeba napsáno, že gól dal Damienal Duff ikdyž je to Damien Duff

Newcastle

Je tu chybka...góla sice dal Taylor, ale Steven, ne Ryan... Smajlík 2

Dephetus

další pěkná premiera Peter Lövenkrands a Ryan Taylor

zajcew18

Konečně se Newcastle dočkal výhry...první poločas byl dobrý, docela nečekaný na poslední výkony Newcastlu...ale druhý poločas byl sice na akce vyrovnaný, ale hru kontroloval WBA..to je jedna z věcí co Newcastle umí perfektně..jeden poločas dobrej a ten druhý úplný opak... Po sedmi zápasech bez výhry konečně 3 body...zajímavostí je, že tam Kinnear nebyl a trénoval jen asistent trenéra...jednou tam není a výhra...že by Kinnear trénoval mužstvo hůř než jeho asistent? Smajlík 2

Dephetus

1:0 marek cech Smajlík 6

travis19
hony - 07.02. Odpovědět

Řekl bych že se WBA pokusí hrát na vítězví, Newcastle je pořád v krizi takze mu moc neveřim osobní tip 2:1 Bednář,Simpson,Ameobi(nebo Nolan)

Giovani Dos Santos

Myslím si že WBA bude chtít 100% 3 body.Protože se Newcastle trápí budou chtít uspět a ztratit se ze poslední příčky. 2:0

malý mozart 7

dnes se hraje o vše ..... beru to trak že pokud WBA neporazíme jdeme do 2. ligy ...... já doufám a kéžuju aby newcastle zkusil porazit i třeba vyšším výsledkem jako třeba 1:4 (Bednar-Nolan,Smith,Carroll,Jonas,Nolan) Smajlík 8

Tavares96

1:5

Tavares96

Podle deníku Daily Mail plánuje majitel Newcastlu Mike Ashley další změny uvnitř struktury klubu. Propuštěn by měl být neoblíbený sportovní ředitel Dennis Wise. V létě by pak na místo manažera měla usednout buď klubová legenda Alan Shearer, nebo Steve Bruce z Wiganu..... že by konečně náznak rozumu?